Xiaomi Eylül 22, 2022 15:53

Xiaomi Civi 2 Şimdiden Yok Satmaya Başladı

Xiaomi Civi 2 Şimdiden Yok Satmaya Başladı

Xiaomi’nin yakında tanıtacağı yeni telefonu Xiaomi Civi 2 daha tanıtılmadan yok satmaya başladı. Bu telefon peynir ekmek gibi satabilir.

Xiaomi, önümüzdeki hafta Xiaomi Civi 2’yi piyasaya süreceğini ve aynı zamanda ön siparişleri açacağını duyurdu. Bir günden kısa sürede, Xiaomi Civi 2 için toplam rezervasyon sayısı 100.000’i aştı, JD.com’da 96.000 ön sipariş ve Tmall’da 7.000 ön sipariş verildi.

Xiaomi Ürün Müdürü Hu Xinxin’e göre, Civi 2’nin arkası, ultra ince kalıbı yaklaşık 800 derecede ısıtan ve 0,9 MPa basınç altında karakteristik bir kabartma oluşturan çevre dostu bir sıcak presleme teknolojisi kullanıyor. Bu arka panel tasarımına “küçük beyaz etek” adı verildi çünkü dokusu bu kadın gardırobunun kıvrımlarını andırıyor.

Ön verilere göre, Civi 2, Snapdragon 7 Gen 1 yonga seti, 8 GB RAM, Dolby Vision genişletilmiş dinamik aralığı ve altı desteği ile 120 Hz yenileme hızına sahip 6.55 inç Full HD AMOLED ekran ile gelecek. Telefon ayrıca Xiaomi’nin 67W hızlı kablolu şarj teknolojisi ile de kredilendirildi.

Telefonun yayınlanan ilk görseli, ön panel tasarımının iPhone 14 Pro’dan kopyalandığını doğruluyor. Ancak tasarımsal açıdan çok daha farklı olan Civi 2, ilk olarak anavatanı Çin’de satışa sunulacak. Oldukça şık bir görünüme sahip olacak olan telefon, Xiaomi’nin 2022’deki gizli ve son silah olacak gibi görünüyor. Türkiye pazarına gelmeyecek olan bu telefon bakalım Avrupa pazarına giriş yapacak mı?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.