Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 22, 2022 17:56

Logitech El Konsolu Tanıtıldı! Steam Deck Üzgün

Logitech El Konsolu Tanıtıldı! Steam Deck Üzgün

Oyuncu ekipmanlarının önde gelen ismi Logitech, yeni bir el konsolu modelini tanıttı. İşte Logitech G Cloud Handheld’in tüm detayları.

Valve’ın Steam Deck oyun el konsolunu piyasaya sürmesiyle birlikte bazı şirketler, bu sektördeki yeni modellerini geliştirip piyasaya sürmeye başladı. Kızışan sektörde AYA firmasının el konsolları Asya pazarında hakimiyet elde etmeye başlamıştı. Şimdi ise Logitech, yeni bir el konsolu modelini piyasaya sürerek rekabete katıldı. Logitech G Cloud Handheld ismiyle kayıtlara geçen el konsolu, görenleri etkiliyor. Gelin cihazın tüm detaylarına ve özellikle fiyatına göz atalım.

Logitech G Cloud Handheld Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Logitech’in yeni G Cloud el oyun konsolu, isminde görüldüğü gibi yalnızca bulut oyunlarına destek sunacak. Yani Steam Deck gibi istenilen her oyun oynanamayacak. Ancak bulut tabanlı oyun desteğinin çok fazla olmasıyla birlikte cihaz, Steam Deck ile rekabet edebilecek potansiyele sahip.

Özel bir ekranla gelen el konsolu, 7 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlükte dokunmatik panele sahip. 60Hz yenileme hızı sunacak olan ekrana, haptik ve jiroskop destekli kontroller eşlik edecek. Böylece kullanıcıların oyun deneyimi üst düzeye çıkacak.

Bulut tabanlı oyun hizmeti sunacak olan bu el konsolu, yonga kısmında Snapdragon 720G yonga seti taşıyacak. 64GB dahili depolama ve microSD kart desteği kurulumu tamamlayacak. Logitech G Cloud el konsolu, NVIDIA GeForce Now ve Xbox Cloud Gaming gibi bulut tabanlı oyun hizmetlerini kapsayacak. Steam Link ve Game Pass Ultimate desteği sunacak olan konsol ile çoğu oyun oynanabilecek. Ürün 350$ fiyat etiketiyle 17 Ekim’de satışa çıkacak. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.