Akıllı Telefon Eylül 22, 2022 12:24

Huawei Mate 50 Pro İçin İlk Güncelleme Kamerayı İyileştiriyor

Huawei Mate 50 Pro İçin İlk Güncelleme Kamerayı İyileştiriyor

Kısa süre önce satışa sunulan Huawei Mate 50 Pro için ilk güncelleme yayınlandı. Güncelleme, kamerayı daha iyi bir noktaya getiriyor.

Huawei Mate 50 Pro geçtiğimiz gün Çin’de satışa sunulurken telefona olan ilginin üst seviyede olduğu bildiriliyor. 27 Eylül’de Türkiye’de göreceğimiz amiral gemisi telefon için çok geçmeden ilk güncelleme dağıtıma sunuldu. Telefon şu an sadece Çin’de satışta olduğu için güncelleme bölgesel olarak yayılmakta.

İlk güncelleme HarmonyOS 3.0.0.127 sürüm numarasını taşırken, telefona kamera çekim noktasında önemli iyileştirmeler sağlıyor. Güncelleme ayrıca çoklu işbirliği için Süper Cihaz özelliğini de getiriyor. Güvenlik noktasında Ağustos 2022 güvenlik düzeyine sahip olan güncelleme telefona sorunsuz ve stabil bir arayüz deneyimi getiriyor.

Huawei Mate 50 Pro Güncelleme Detayları

  • Yazılım Sürümü – 3.0.0.127 (C00E120R5P4)

Kamera

  • Kamera kararlılığını optimize edin ve çekim efektini iyileştirin

Süper Cihaz

  • Süper Cihaz deneyimini optimize eder

sistem

  • Durum çubuğunun görüntü efektini optimize eder
  • Bazı senaryolarda sistem kararlılığını ve sorunsuz çalışmayı optimize eder

Güvenlik

  • Cep telefonu sistem güvenliğini artırmak için Ağustos 2022 güvenlik yamasını entegre eder

Akıllı Yaşam

  • Yüksek tanımlı ve sürükleyici mekansal ses işlevlerinin keyfini çıkarmak için FreeBuds Pro 2’yi Smart Life aracılığıyla bağlayın.

Huawei ayrıca HarmonyOS alt yapısını kullanan yeni nesil kulaklığı FreeBuds Pro 2 için de ilk güncellemeyi yayına aldı. Güncelleme kulaklığın Bluetooth bağlantı kararlılığını iyileştiriyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.