Vivo Eylül 21, 2022 12:25

vivo X Fold+ En Güçlü Katlanabilir Olmaya Geliyor

vivo X Fold+ En Güçlü Katlanabilir Olmaya Geliyor

Vivo’nun çok ses getiren katlanabilir telefonu şimdi güncelleniyor. vivo X Fold+ çok yakında yeni yonga seti ile piyasayı karıştıracak.

Çinli teknoloji devi vivo, 26 Eylül’de Çin’de vivo X Fold+ katlanabilir telefonunu tanıtacağını resmen doğruladı. Daha önceki söylentilere göre, içte ve dışta 120Hz yenileme hızına sahip AMOLED ekranı koruyacak ve her iki ekran da ultrasonik parmak izi tarayıcıya sahip olacak.

Vivo’nun kartları yeniden dağıttıracak olan telefonu Qualcomm’un mevcuttaki en güçlü işlemcisi olan Snapdragon 8+ Gen 1 yongasına sahip olacak. AnTuTu listesi, telefon için 11.00.438 puan, 12 GB RAM ve 512 GB depolama alanı ortaya çıkardı.

Söylentilere göre, telefon ayrıca 50MP ana kamera, 48MP ultra geniş kamera, 12MP 2x zoom portre ve 8MP periskop kameraya sahip olacak. Sızdırılan resimler ZEISS optiklerini gösteriyor. Yani kamera konusunda bu telefon rakiplerine ter döktürecek. Telefon, 300.000 (TÜV sertifikalı) katlanmaya dayanacak havacılık sınıfı yüzer kanat menteşesine sahip olacak. Menteşe, ekranı 30 derece, 90 derece ve 120 derece olarak kullanmanıza da izin verir.

vivo X Fold+ 

Fold’daki 4600mAh pil ile karşılaştırıldığında, Fold+’nın 50W kablosuz hızlı şarjı korurken 66W’a kıyasla 80W kablolu şarjı destekleyen 4730mAh pile sahip olduğu söyleniyor. Vivo X Fold+ Mavi ve Kırmızı renklerde gelecek. Fiyatını ise önümüzdeki hafta öğreneceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.