Akıllı Telefon Eylül 21, 2022 16:24

OnePlus 11 Pro Tüm Özellikleriyle Karşınızda

OnePlus 11 Pro Tüm Özellikleriyle Karşınızda

OnePlus 11 Pro görünüşe bakılırsa 2023’ün ilk amiral gemisi telefonlarından biri olacak. Merak edilen telefonun tüm özelilkleri sızdırıldı.

OnePlus 11 Pro modelinin nasıl bir tasarıma sahip olacağını bu ayın başında sızdırılan görsellerde gördük. Çok geçmeden bu defa üst seviye akıllı telefonun teknik özellikleri detaylandırıldı. OnePlus 10 Pro ile genel bir kıyaslama yapıldığında işlemci, kamera ve şarj tarafındaki yükseltmeler dikkat çekiyor.

OnePlus 11 Pro Özellikleri

Ekran ile başlayalım. One Plus 11 Pro’da 6.7 inç büyüklüğünde Quad HD+ çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızına sahip kavisli AMOLED ekran yer alacak. Ekran üzerinde sol üst köşede kamera için bir delik olacak. Kamera demişken telefon 32 megapiksel çözünürlüğünde ön kamerayla geliyor.

OnePlus 11 Pro

Arka bölümde değişen bir kamera dizaynı ile karşı karşıyayız. Burada üç kamera bizleri karşılarken, ana kamera bu defa 50 megapiksel çözünürlüğünde. OnePlus 11 Pro’daki bir diğer kamera 48 megapiksel ultra geniş açılı lens olacak. Bir önceki nesilde 8 megapiksel olan telefoto kamera 11 Pro’da 32 megapiksele yükseltilecek. Üçlü kamera son iki nesildir olduğu gibi Hasselblad kamera teknolojileriyle desteklenecek.

OnePlus 11 Pro’da beklendiği gibi Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi yer alacak. Telefonun baz modelinde 8 GB RAM + 128GB, en üst versiyonunda ise 16GB RAM + 256GB bellek kullanılacak. Öte yandan telefonun pili 5.000 mAh büyüküğünde olup, 100 watt hızlı şarjla desteklenecek.

OnePlus 11 Pro’nun beklenen diğer özellikler arasında Dolby Atmos, 5G, WiFi-6E, Bluetooth 5.2, stereo hoparlör, ekran altı parmak izi tarayıcısı ve Android 13’ü görüyoruz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.