Mobil Eylül 20, 2022 18:52

realme 10 Ortaya Çıktı! İşte İlk Detaylar

realme 10 Ortaya Çıktı! İşte İlk Detaylar

realme 9 serisiyle büyüleyen marka, şimdi realme 10 modeliyle ilk defa ortaya çıktı. Gelin yeni telefonun tüm detaylarını inceleyelim.

Mobil devi realme, 9 serisini nisan ayında piyasaya sürmüştü. Yoğun özelliklerle gelen akıllı telefon, mobil pazarda büyük ilgi görmüştü. Şimdi ise gözler realme’nin bir sonraki telefon serisinde. Kayıtlara realme 10 ismiyle geçen akıllı telefon, önemli bir sertifika sitesinde ortaya çıkarak ilk detaylarını ortaya çıkardı. Gelin detaylara göz atalım.

realme 10 Karşımızda! Neler Sunacak?

Akıllı telefon, geçtiğimiz günlerde BIS ve NBTC gibi önemli sertifika sitelerinde gözükmüştü. Şimdi ise cihaz IECEE sertifikasını alarak ilk detaylarını ortaya çıkardı. RMX3630 model numarasıyla gelecek olan akıllı telefon, pil özellikleriyle karşımızda.

Sertifikaya göre akıllı telefon, 5.000 mAh kapasiteli büyük bir pil ile gelecek. Telefonun realme 9’e göre hızlı şarj anlamında büyük gelişmeler de göstermesi bekleniyor. Akıllı telefona dair başka bilgi mevcut değil çünkü telefon ilk defa sızdırıldı. realme 10’un özelliklerini tahmin edebilmek için sizlere realme 9’un özelliklerini sunalım.

realme 9 5G modelinde 6.5 inç büyüklüğünde Full HD+ çözünürlüğünde ve 90Hz tarama hızına sahip IPS LCD ekran yer alıyor. Telefonda 48 Megapiksel ana lens, 2 Megapiksel derinlik sensörü ve 2 Megapiksel makro lens içeren üçlü kamera sistemi mevcut. 16 Megapiksel ön kameraya sahip telefona Snapdragon 695 işlemcisi güç veriyor. 18W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pil taşıyacak telefonda bellek birimi ise 6GB RAM + 128GB olarak mevcut.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.