Akıllı Saat Eylül 20, 2022 12:50

Google Pixel Watch’ın Fiyatı Nihayet Sızdırıldı

Google Pixel Watch’ın Fiyatı Nihayet Sızdırıldı

Uzun süreden beridir dillendirilen Google Pixel Watch akıllı saatin duyuru tarihi yaklaşıyor. Son olarak saatin fiyatı sızdırıldı.

Google, mayıs ayındaki Google I/O etkinliğinde uzun zamandır beklenen Pixel Watch akıllı saate bir bakış atmamızı sağladı. Pixel serisi akıllı telefonlar için 6 Ekim’de gerçekleşecek etkinlikte Pixel Watch’ın tanıtılası bekleniyor. Tanıtım tarihi yaklaşırken akıllı saatin renk seçenekleri ve fiyatını şimdiden biliyoruz. Şimdi bu detaylara göz atalım.

Google Pixel Watch Fiyatıyla Karşınızda

Pricebaba tarafından aktarılan bilgilere bakılırsa Pixel Watch, 3 renk seçeneğiyle çıkış yapacak. Akıllı saatin ayrıca Wi-Fi ve LTE versiyonları olacak. Wi-Fi sürümü Avrupa’da 249 €’dan satışa sunulacak. LTE versiyonu için belirlenen fiyatın ise 349 € olması bekleniyor.

Teknik özelliklerden bahsedecek olursak Pixel Watch beklendiği gibi OLED ekrana sahip olacak. 1.5 GB veya 2 GB RAM ile eşleştirilmiş Exynos 9110 akıllı saatin işlemci birimini oluşturacak. İddiaya göre ayrıca işlemci yükünü paylaşmak için satte ek bir işlemci daha bulunacak. WearOS’ı temel olacak akıllı saatin dahili depolama alanı 32GB olacak.

Pixel Watch, Google Asistan ve Haritalar gibi Google uygulamaları desteğiyle gelecek. Pixel saatin tek bir şarjla sadece bir gün dayandığı söyleniyor. Bu süre, ekran sürekli açık veya Uyku izleme açıksa değişebilir. Ayrıca saatin 110 dakikada tamamen şarj olduğu da söyleniyor. Bu süre rakipleriyle kıyaslandığında Pixel Watch’ın oldukça yavaş kalacağını gösteriyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.