Mobil Eylül 20, 2022 20:54

Google Pixel 7 ve Pixel Watch için Tarih Verildi

Google Pixel 7 ve Pixel Watch için Tarih Verildi

Teknoloji devinin yaklaşan Google Pixel 7 serisi ve Pixel Watch saati için tanıtım ve sevkiyat tarihi ortaya çıktı. İşte detaylar.

Teknoloji devi Google, yeni ürünlerini tanıtmaya yoğun bir şekilde hazırlanıyor. Gözler Google Pixel 7 ve Pixel Watch modellerine dönükken şimdi bu iki model hakkında tanıtım ve sevkiyat tarihleri ortaya çıktı. Gelin detaylara göz atalım.

Pixel 7 ve Pixel Watch Çok Yakında Bizlerle

Kaynaktan gelen bilgiler, Pixel 7 serisinin ve Pixel Watch akıllı saatin çok yakında geleceğini ortaya koydu. Kaynağa göre Pixel 7 ve Pixel Watch, 6 Ekim’de tanıtılacak. Pixel 7 ve Pixel 7 Pro modelleri ise 18 Ekim’den itibaren gönderilmeye başlayacak. Pixel Watch ise 4 Kasım’dan itibaren gönderilecek.

Google’ın yaklaşan etkinliğinde Pixel 7 ve Pixel Watch’a ek olarak yeni bir Chromecast ve Nest WiFi Pro 6E bağlantı aygıtı tanıtılacak. Yaklaşan etkinlikten önce Pixel 7 serisinin özelliklerini sizlere sunalım.

Pixel 7’de Full HD+, Pixel 7 Pro’da ise 2K çözünürlüğünde ve 120Hz tarama hızını destekleyen AMOLED ekranlar yer alacak. İki modelde yer alacak ekranların 6.4 inç ve 6.7 inç büyüklüğünde olması bekleniyor. Pixel 7 mat kaplamalı alüminyum çerçeveye sahip olurken, Pixel 7 Pro cilalı alüminyum çerçeve kullanılacak.

Tensor G2 yonga setinin güç vereceği telefonların kamera biriminde ağırlıklı olarak Samsung sensörler kullanılacak. Pixel 7’nin ana kamerasında Samsung’un 50 Megapiksel çözünürlüğünde GN1 sensörü göreceğiz. Telefondaki diğer kamera ise 12.3 Megapiksel ultra geniş açılı Sony IMX381 sensör yer alacak. Pixel 7 Pro modelinde ise bu iki kameraya ek olarak 48 Megapiksel çözünürlüğünde Samsung GM1 sensörlü telefoto kamera kullanılacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.