Telegram Eylül 18, 2022 14:00

Telegram Yenilikler ile Güncellendi!

Telegram Yenilikler ile Güncellendi!

WhatsApp’ın en büyük rakibi Telegram, yeni özellikler ile güncellenmeye devam ediyor. İşte son güncelleme ile gelen yenilikler.

Popüler mesajlaşma uygulaması Telegram, sonsuz tepkiler ve Emoji durumları gibi yeni özelliklerle güncellendi. Önceki güncellemede, premium aboneler için yeni bir gizlilik seçeneği sunduklarını, emoji panelini yeniden tasarladıklarını ve etkileşimli özel emojiler eklediklerini hatırlayabilirsiniz. Bu sürümün aşağıda daha ayrıntılı olarak getirdiği mesajlaşma servisine yeni eklenen özellikleri inceleyelim.

Tüm kullanıcılar diğerlerinin yanı sıra Telegram Premium tepkilerine erişebiliyor. Yeni emojilere uyum sağlamak için Telegram, tepki panelini yeniden tasarladı. En çok kullanılan reaksiyonlar artık en üstte gösteriliyor.

Premium kullanıcılar sonsuz sayıda özel emoji arasından seçim yapabilir. Binlerce emoji arasından seçim yapmak için artık mesaj başına en fazla üç tepki ekleyebilirler. Şu anda, gruplar ve bire bir sohbetler bu ayarlamaları tepkiler için kullanabilir. Özel yanıtlar grup yöneticilerinin onayına tabidir.

Premium kullanıcılar, başkalarının nasıl olduklarını bilmelerini sağlamak için adlarının yanına animasyonlu bir emoji durumu ekleyebilir. Bu, sohbet listesindeki, profildeki ve gruplardaki Premium Rozetinizin yerini alıyor. Kullanıcılar, Telegram temalarıyla eşleşecek şekilde renk değiştiren 7 temel durumdan birini ayarlayabilir veya özel emoji kullanabilir.

Etkin indirmeler, Arama’nın “İndirilenler” sayfasından veya konuşma listenizdeki Android İndirilenler simgesine dokunarak kontrol edilebilir. Herhangi bir liste öğesini basılı tutarak yeniden düzenleyebilir ve önce en üstteki dosyayı indirebilirsiniz. Bu özellik iOS için Telegram’da zaten mevcuttu. Şimdi de Android’e geldi.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.