Akıllı Saat Eylül 18, 2022 12:00

realme Watch 3 için Türkiye Sesleri Yükseliyor

realme Watch 3 için Türkiye Sesleri Yükseliyor

realme’nin iç pazarına sunduğu realme Watch 3 akıllı saati, Avrupa’da piyasaya sürüldü. Peki saatin sonraki durağı Türkiye mi? İşte detaylar.

realme, iki ay önce realme Watch 3 isimli akıllı saatini iç pazarına sürmüştü. Şimdi ise şirket, bu son akıllı saatini Avrupa’ya getirdi. Şimdi ise gözler akıllı saatin ülkemize gelip gelmeyeceği konusunda. Detaylara göz atalım.

realme Watch 3 Avrupa’da Piyasaya Sürüldü, Ülkemize Gelecek mi?

Mobil devi realme, son akıllı saati serisi Watch 3’ü Pro modeliyle birlikte piyasaya sürmüştü. Son teknolojilerle donatılan akıllı saat, beklentilerin üzerinde bir deneyim yaşatıyor.  1.8 inç büyüklüğünde 240 x 286 piksel çözünürlüğünde LCD ekran taşıyan akıllı saatte, realme Link uygulaması aracılığıyla 100’den fazla saat yüzü sunulmakta.

IP68 sertifikasının eşlik ettiği realme Watch 3’te Bluetooth 5.3 bağlantısı kullanılıyor. 110’dan fazla spor modu desteğine sahip olan saate bulunan hoparlör ve mikrofon sayesinde sesli aramalar gerçekleştirilebiliyor. Akıllı saat ayrıca kalp atış hızı izleme, SpO2 izleme (kandaki oksijen seviyesi), stres izleme ve uyku kalitesi izleme için kullanılabiliyor.

Yaklaşık 2.5 saatte şarj olan realme Watch 3’te 340 mAh büyüklüğünde bir pil yer alıyor. Bu pil standart kullanımda 7 gün dayanabiliyor. Yoğun özelliklerle tanıtılan bu saat Avrupa’da 70$ fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü. Yeni akıllı saatin bir sonraki durağının Türkiye olabileceği ihtimali oldukça yüksek. Umarız saat ülkemize de uğrar.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.