Nothing Eylül 18, 2022 13:00

Nothing Phone (1) için Yeni Güncelleme Çıktı!

Nothing Phone (1) için Yeni Güncelleme Çıktı!

Nothing’in güncelleme konusundaki hızı rakiplerine örnek olacak türden. Nothing Phone (1) için bugün bir güncelleme daha çıktı.

Nothing, Nothing Phone (1) için güncellemeler yayınlamaya devam ediyor. Android 12 ile kutusndan çıkabu telefon üç ana Android güncellemesi ve dört yıl güvenlik güncellemelerini alacak. Verilen bu söz fazlasıyla tutukacak gibi görünüyor. Çünkü firma bugün bir güncelleme daha yayınladı.

Android üreticilerinin aşamalı bir sunum izlediğini ve güncellemelerin sınırlı sayıda kullanıcıya rastgele gönderildiğini unutmayın. Ürün yazılımı güncellemelerinin daha geniş bir şekilde kullanıma sunulması genellikle şirketin kritik hatalar olmadığından emin olduktan sonra birkaç gün sürer.

Carl Pei, Nothing Phone’un Android 13 güncellemesinin 2023’ün başlarında yayınlanacağını doğruladı. Carl, şirketin yıl sonuna kadar telefonun Android 13 Beta güncellemesini yayınlamayı hedeflediğini de sözlerine ekledi.

Bugün Android 13’ten önce Nothing OS 1.1.3 güncellemesi kullanıma sunuldu. Güncellemenin boyutu yaklaşık 64 MB ağırlığında ve birkaç kamera iyileştirmesi, hata düzeltmesi, performans optimizasyonu ve birkaç yeni özellik getiriyor.

Güncelleme az önce de belirttiğimiz gibi kademe kademe sunuluyor. Türkiye pazarına henüz resmi olarak giriş yapmayan Nothing, bakalım ülkemize gelecek mi?

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.