Gündem Eylül 18, 2022 20:04

GTA 6 Görüntüleri ve Videoları Sızdırıldı! Bu Defa Gerçek!

GTA 6 Görüntüleri ve Videoları Sızdırıldı! Bu Defa Gerçek!

Rockstar Games’in uzun yıllardır beklenen oyunu GTA 6, test görüntüleri ve videolarıyla karşımıza çıktı. İşte tüm detaylar.

Yıllardır beklenen oyun GTA 6 (VI), geçtiğimiz haftalarda çıkış tarihi, oyun karakterleri, harita boyutu ve grafikleri gibi sızıntılarla gündeme çıkmıştı. Şimdi ise bomba gibi bir gelişme gündeme düştü. Bir Twitter kullanıcısının paylaştığı gönderilerde, GTA 6’ya dair test görüntüleri ve videoları aktarıldı. Gelin GTA 6’ya ilk bakışımızı atalım.

GTA 6’ya İlk Bakış: Oyun İçi Test Videoları ve Görselleri Sızdı

Lafı çok uzatmadan sizlere GTA 6’nın ilk görüntülerini ve videolarını sunalım. Ancak sizleri bir konuda bilgilendirmekte fayda var. Göreceğiniz görüntüler/videolar, aktarılan bilgilere göre 1-2 yıl öncesine ait. Ayrıca test/geliştirme sürümündeki GTA 6’da nihai grafikler ve dokular kullanılmaz. Geliştirmenin kolaylaşması için en düşük profilde grafikler kullanılır. Yani göreceğiniz görüntüler tamamen test/geliştirme aşamasındaki GTA 6. Ancak bu detay ilk bakışı atmamıza engel değil.

Paylaşılan ilk görsellere göz attığımızda, klasik bir GTA Vice City havası alıyoruz. Sızıntıcı, oyun kodlarında Vice City isminin fazlasıyla geçtiğini, böylece oyunun Vice City üzerinde geçeceği ihtimalinin arttığını aktardı. Yukarıdaki görselde de Vice City Metro logosu kolaylıkla görülebiliyor. Bu da ihtimalleri güçlendiriyor. Ayrıca oynanabilir kadın karakter. GTA tarihinde ilk olacak. Bu sızıntının da bu görsellerle doğrulandığını söyleyebiliriz.

Genel hatlarıyla oyun, grafik ve fizik tarafında GTA 5’e göre test aşamasında olsa bile büyük gelişmeler getireceğini şimdiden aktarıyor. GTA 6’NIN nihai versiyonunun oyuncuları saatlerce PC başında tutacağı kesin gözüküyor. Yeni gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.