Mobil Eylül 17, 2022 20:00

Vivo Y52t Tanıtıldı, İşte Uygun Fiyatı ve Özellikleri

Vivo Y52t Tanıtıldı, İşte Uygun Fiyatı ve Özellikleri

Mobil devinin yeni akıllı telefonu Vivo Y52t, an itibariyle tanıtıldı. Telefonun fiyatına ve özelliklerine göz atalım.

Vivo, giriş seviyesinden amiral gemisi düzeye kadar yeni akıllı telefonlarını tanıtmaya devam ediyor. Şirketin tanıttığı son telefon ise Vivo Y52t oldu. Uygun fiyatlı bu yeni akıllı telefon giriş-orta seviyesini hedef alıyor. Telefonun fiyatına ve özelliklerine bakalım.

Vivo Y52t Özellikleri ve Fiyatı

Akıllı telefonun ön kısmından başladığımızda karşımıza 6.56 inç büyüklüğünde IPS LCD ekran çıkıyor. Standart yenileme hızı sunan ekran, 600 nit tepe parlaklığa ve 1600 x 720 piksel çözünürlüğüne sahip. Böylece ekranda giriş-orta segmente göre kaliteli bir deneyim elde ediliyor.

Teknik kısımda ise karşımıza MediaTek’in giriş seviyesi yonga setlerinden olan ve 2.2GHz-2.0GHz saat hızında çalışan 8 çekirdekli Dimensity 700 modeli çıkıyor. Telefona güç veren bu yonga setine 8GB LPDDR4x RAM ve 128GB/256GB dahili depolama seçenekleri eşlik ediyor. Telefonun kapasitesi microSD slotuyla 1TB’a kadar artırılabiliyor.

Akıllı telefonun optik tarafında ise 13 Megapiksel birincil kamera ve 2 Megapiksel yardımcı lens yer alıyor. Telefonun ön kısmında karşımıza 8 Megapiksel çözünürlüğünde selfie lensi çıkıyor. Akıllı telefon pil tarafında ise 10W destekli 5.000 mAh kapasiteli pil taşıyor.

Telefon tüm bu özellikleriyle 186$ fiyat etiketiyle piyasaya sürüldü. Telefonun ülkemize gelip gelmeyeceği henüz bilinmiyor. Mobil dünyasının yeni gelişmeleri için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.