Katlanabilir Telefonlar Eylül 17, 2022 18:00

Vivo X Fold+ Görselleriyle Karşımızda! Canavar Geliyor

Vivo X Fold+ Görselleriyle Karşımızda! Canavar Geliyor

Mobil devinin bir sonraki katlanabilir akıllı telefonu Vivo X Fold+, yeni görselleriyle karşımızda. Telefonun detaylarını inceleyelim.

Son zamanlarda sızıntılarla gündeme çıkan Vivo X Fold+ bu defa görselleriyle karşımıza çıktı. Önemli bir sertifika sürecinden geçen akıllı telefon, bu sertifika sayesinde özelliklerini ve görsellerini aktarmış oldu. Gelin tüm detaylara göz atalım.

Vivo X Fold+ Etkileyici Bir Katlanabilir Olacak

X Fold+, TENAA sertifikasını geçerek görsellerini ve özelliklerini aktardı. Akıllı telefonun ön kısmından başladığımıza karşımıza kavisli ekran çıkıyor. Delikli bir selfie lensi içeren ekran, oldukça etkileyici gözüküyor. Telefonun arka kısmı ise beklentilerden daha yüksek.

Amiral gemisi düzeyde bir kamera paneline sahip olan telefonun dört adet lense sahip olduğunu görüyoruz. LED flaş ve ZEISS markası da gözlere çarpıyor. Bu görseldeki Vivo X Fold+’ın deri kaplamalı, siyah renkli ve şeritli tasarım seçeneği olduğunu görüyoruz.

Telefonun teknik özelliklerine giriş yaptığımızda ise dış ekranın 6.53 inç büyüklüğünde FHD+ AMOLED ekran görüyoruz. Telefon iç ekranı ise toplamda 8.03 inç büyüklüğünde ve 2K çözünürlüğünde olacak. Her iki ekran da 120Hz yenilemeli olacak.

Yonga seti kısmında ise Snapdragon 8+ Gen 1 yer alacak. 80 watt hızlı şarj destekli 4.700 mAh pille gelecek olan modelin arkasında dört kamera göreceğiz. Ana kamera 50 Megapiksel çözünürlüğünde olup buna 28 Megapiksel ultra geniş açılı, 12 Megapiksel telefoto ve 8 Megapiksel periskop kamera eşlik edecek. Telefon çok yakında tanıtılacak. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.