Honor Eylül 17, 2022 12:00

Honor X Serisi Rekora Koşuyor!

Honor X Serisi Rekora Koşuyor!

Huawei’den ayrılan Honor’dan başarı üzerine başarı geliyor. Honor X serisi satış rekoru kırmak üzere. İşte konu ile ilgili detaylar.

Çinli üretici Honor, dün en son akıllı telefonu Honor X40’ı piyasaya sürdü. Bu orta sınıf akıllı telefon 214 dolarlık bir başlangıç fiyatıyla geliyor ve dünyanın en ince akıllı telefonu olarak kabul ediliyor. Lansman etkinliğinden sonra, Honor China CMO’su Jiang Hairong, Honor X serisi telefonlarının kümülatif kullanıcı sayısının şu anda 100 milyon olduğunu açıkladı. Bu, Honor X serisinin resmi olarak dünya çapında en popüler Honor dizisi olduğu anlamına geliyor.

Jiang Hairong, 100 milyonu aşan kullanıcı sayısının arkasında Honor’un yüksek kalite arayışının yattığını iddia ediyor.

Honor X40, ince tasarım konseptini miras alıyor. Yeni gövde sadece 7.9mm’dir ve yaklaşık 175g ağırlığında. Kavisli bir ekran tasarımı ve kavisli bir geçiş orta çerçevesi benimsiyor. Genel his, önceki nesle göre önemli ölçüde daha iyi.

Honor X

Yüksek 120Hz yenileme hızına sahip olan Honor X40, amiral gemisi standartlarına uygundur. Ayrıca, ekran 1 milyar renkli ekranı, 300Hz dokunmatik örnekleme hızını ve 800 nit küresel uyarma parlaklığını destekler. Ayrıca 1920Hz PWM yüksek frekanslı karartma ve PWM göz koruma karartma destekliyor.

Honor X40 depolama füzyon teknolojisini destekliyor. Bu teknoloji, kullanıcıların daha sorunsuz bir çoklu açılma özelliği elde etmek için dahili depolamadan yararlanarak daha fazla RAM kapasitesi eklemelerini sağlar. Bu teknoloji orijinal RAM kapasitesine yaklaşık 7GB ekliyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.