Mobil Eylül 15, 2022 13:55

OPPO K10x Tanıtımından Önce Performansıyla Karşımızda

OPPO K10x Tanıtımından Önce Performansıyla Karşımızda

Mobil pazarın öncülerinden OPPO, K10x isimli telefonunu yarın tanıtacak. Şimdi ise telefonun performans detayları ortaya çıktı.

Geliştirdiği akıllı telefonlar ile her zaman etkilemeyi başaran OPPO, yarın yeni bir akıllı telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. Kayıtlara OPPO K10x ismiyle geçen akıllı telefon, etkileyici özellikleriyle karşımızda olacak. Yarın tanıtılacak olan telefon, tanıtımından önce performans detaylarıyla karşımıza çıktı.

OPPO K10x Geekbench Üzerinde Şov Yaptı

Orta segmente odaklı olan K10x, daha önce özellikleriyle sızdırılmıştı. Şimdi ise akıllı telefon Geekbench 4 performans testlerine girerek nasıl bir güç sunacağını da aktarmış oldu. Kayıtlara göre akıllı telefon, tek çekirdekli performans testlerinde 3231 puan, çok çekirdekli performans testlerinde ise 8120 puan almış durumda.

Bu yüksek performansa sahip olan akıllı telefon gücünü Snapdragon 695 yonga setinden alıyor. Akıllı telefona 8GB/12GB dahili depolama seçeneklerinin de eşlik edeceği bildirildi. 128GB/256GB gibi olağan depolama seçeneklerini telefonda görmek mümkün.

Telefonun diğer teknik detaylarında ise 6.59 inç büyüklüğünde FHD+ çözünürlükte ekran görüyoruz. Bu LCD panel 120Hz yenileme hızı sunacak. Böylece oyunlarda ve sosyal medyada pürüzsüz bir deneyim elde edilecek.

Optik kısımda ise 64 Megapiksel birincil, çift 2 Megapiksel yardımcı lens ve 16 Megapiksel selfie lensi görüyoruz. Android 12 tabanlı ColorOS üzerinde işlem yapacak olan telefon 67W hızlı şarj destekli 5.000 mAh kapasiteli pil ile çalışacak. Telefonun yarın rekabetçi bir fiyat ile tanıtılması bekleniyor. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.