Akıllı Telefon Eylül 14, 2022 18:55

Samsung Eylül Güncellemesi Dolu Dizgin Devam Ediyor

Samsung Eylül Güncellemesi Dolu Dizgin Devam Ediyor

Samsung eylül ayı güncellemesinin dağıtımını sürdürüyor. Galaxy A33, Galaxy A53 ve Galaxy S21 FE güncellemeyi alan son modeller oldular.

Android ekosisteminde aylık güncellemeleri ilk başlatan markanın genellikle Samsung olduğunu görüyoruz. Hatta Güney Koreli teknoloji devi bu noktada Google’dan bile daha hızlı davranmakta. Eylül ayında da nitekim öyle oldu ve daha ağustos ayının son haftasındayken güncellemenin dağıtımına başlandı. Samsung eylül ayı güncellemesini şimdi üç popüler modelle buluşturuyor. Galaxy S21 FE’nin Exynos işlemcili versiyonu, Galaxy A33 5G ve Galaxy A53 5G aylık güncellemeyi alan son modeller oldular.

Samsung Eylül Güncellemesini Tam Gaz Sürdürüyor

Galaxy S21 FE modelinde başlayacak olursak, telefon için eylül ayı güvenlik düzeltmelerinin yer aldığı güncelleme birçok ülkede başlamış durumda. Aynı zamanda sistem kararlılığı sağlayan güncellemeyi dilerseniz Ayarlar menüsünden sorgulatabilirsiniz. Samsung’un güncellemeleri kademeli olarak dağıttığını bir kez daha hatırlatalım. Öte yandan Galaxy S21 FE Android 12 / One UI 4.0 sürümüyle piyasaya sürüldü. Telefon gelecekte dört büyük Android güncellemesi alacak.

Galaxy A53 5G fiyatı

Samsung ayrıca Galaxy A serisi iki telefon için daha aylık güncellemeyi dağıtmaya başladı. Galaxy A33 ve Galaxy A53 çeşitli ülkelerde güncellemeyi alırken, yine dağıtım sürecinin kademeli olarak gerçekleşeceğini belirtelim. Güncelleme eylül ayı güvenlik düzeltmelerinin yanında cihaz kararlılığını artırıyor. Her üç telefon da bir süreden beridir ülkemizde satılmakta olduğunu hatırlatalım. 

Galaxy Z Flip 4 Türkiye Fiyatı Düşmeye Devam Ediyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.