Akıllı Telefon Eylül 14, 2022 9:48

Redmi Note 12 Serisi Beklediğimizden Daha İyi Olacak! İşte Özellikler

Redmi Note 12 Serisi Beklediğimizden Daha İyi Olacak! İşte Özellikler

Redmi Note 12 cephesinde sular ısınmaya başladı. Yeni bir sızıntı serinin kamera ve hızlı şarj özelliğini ortaya koyuyor.

Redmi Note 11 serisi bu yılın başlarında çıkış yaptı. Hatılayalım seriye son olarak Redmi Note 11 SE modeli dahil edildi. Note 11 ve Note 11T serisinde neredeyse her bütçeye uygun telefonlar bulmak mümkün. Bizler henüz Redmi Note 11T ailesini Türkiye’de görmeden Redmi Note 12 serisi konuşulmaya başlandı. Seri hakkında son gelişmeleri Digital Chat Station adlı hesaptan geliyor.

Redmi Note 12 Fazlasıyla İddialı Görünüyor

Kaynağın aktardıklarına göre Note 12 serisi kamera ve hızlı şarj noktasında daha iddialı bir noktaya gelecek. Öncelikle seride 50 megapiksel ultra geniş açılı kameraya geçiş yapılacak. Tabii Xiaomi seri altındaki tüm modellere 50 megapiksel ultra geniş açılı kamerayı koymayacaktır. Bu kamera muhtemelen sadece Pro+ ve Pro modellerinde yer alaacak. Öte yandan Redmi kamera konusunda bu kadar iddialı olacakken, markanın artık Note serisinde OIS desteğine yer vermesini bekleyebiliriz. 

Gelelim şarj tarafındaki gelişmelere. Redmi, Note 11 serisiyle birlikte 120 watt hızlı şarja geçiş yaptı. Yine Note 12 serisinde de 120 watt kullanımı sürecek. Redmi’nin bu defa serideki 120 watt şarj destekli telefon sayını artırması beklenebilir. Merak edilen Redmi’nin 120 watt’lık şarj cihazını kutuya koyup koymayacağı. Hatırlayalım, kısa süre önce tanıtılan Redmi Note 11 SE modeli kutu içerisinde şarj cihazı olmadan satışa sunuldu.

iPhone 14 Pro’daki Dynamic Island Android’e Geldi!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.