Oyun Haberleri Eylül 13, 2022 18:54

Uncharted 4 ve Lost Legacy Nihayet PC’ye Geliyor, İşte Çıkış Tarihi

Uncharted 4 ve Lost Legacy Nihayet PC’ye Geliyor, İşte Çıkış Tarihi

Uncharted 4: A Thief’s End ve genişleme paketi Lost Legacy PC sürümüyle yeniden geliyor. İşte sevindirici gelişmenin detayları.

Uncharted serisi, yalnızca PlayStation platformunda piyasaya sürüldüğü için PC oyuncularını oldukça üzüyor. Konsola sahip olmayan oyuncular, Uncharted serisinin tadına bakamıyor. Ancak oyunun yayımcısı olan Sony, PC oyuncularını sevindirecek gelişmeleri geçtiğimiz aylarda duyurmuştu. Şimdi ise kaynaklar, Uncharted 4: A Thief’s End ve bu oyunun genişleme paketi olan Lost Legacy sürümünün PC’ye geldiğini onayladı ve tarihleri de belli. Gelin gelişmenin detaylarına göz atalım.

Uncharted 4: A Thief’s End ve Lost Legacy PC’ye Ne Zaman Gelecek?

Epic Games Store üzerinde yapılan bir hata Uncharted 4’ün ne zaman çıkacağının işaretini vermiş oldu. Ünlü Wario64 isimli sızıntıcı, Uncharted 4 serisinin 19 Ekim tarihinde mağazaya çıkacağını aktardı. Ancak bu tarihin oyunun ön sipariş tarihini olduğunu düşünüyoruz.

Epic Games üzerinde Uncharted 4, Legacy of Thieves Collection ismindeki koleksiyonda yer alacak. Ayrıca bu koleksiyonunda yıl sonundan önce Steam’e gelmesi bekleniyor. Koleksiyonu Epic aracılığıyla ön sipariş verirseniz, Fortnite oyunu için “Sully’nin Deniz Uçağı Planörü” eşyasını da kazanacaksınız

Nate Drake’in maceralarını bizlere sunacak olan oyun için heyecan gittikçe artmaya başladı. Uncharted 4, çıktığı yılda The Game Awards 2016’da “En İyi Performansa Sahip Oyun Ödülü” ve “En İyi Hikaye Anlatımına Sahip Oyun Ödülü”nü kazanmıştı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.