Akıllı Saat Eylül 13, 2022 11:54

Huawei Watch GT 4 Serisi İçin Hazır mısınız?

Huawei Watch GT 4 Serisi İçin Hazır mısınız?

Huawei akıllı saat tanıtımlarını ara vermeden sürdürecek. Yeni bir rapora göre ekim ayında Huawei Watch GT 4 serisi tanıtılacak.

Huawei kısa süre önce amiral gemisi Mate 50 serisini görücüye çıkardı. Seride dikkat çeken Mate 50 Pro’nun ekim ayı içerisinde küresel pazara açılması beklenirken, yeni bir rapora göre Huawei aynı dönemde Çin’de bir etkinlik daha gerçekleştirecek. Etkinliğe konu olacak ürünler arasında P50 Pocket’ın yeni bir versiyonu (Snapdragon 778G işlemcili versiyon), FreeBuds 5 ve Huawei Watch GT 4 serisi olacak.

Huawei Watch GT 4 Neler Sunacak?

Güvenilir bir kaynağın aktardıklarına göre Huawei gelecek ay akıllı saat serisini genişletmeye devam edecek. Watch GT 4 serisinin ekim ayı içerisinde gerçekleşecek bir etkinlikte tanıtılması beklenirken, seride farklı malzemelerden oluşan farklı versiyonlar olacak. Yeri gelmişken Huawei Watch GT 3 serisinin geçen yıl ekim ayında tanıtıldığını hatırlatalım.

Watch GT 4 serisinin 44mm ve 46mm şeklinde iki boyutta çıkış yapması bekleniyor. Akıllı saatler 1.32 inç ve 1.43 inç büyüklüğünde yuvarlak ekranlara sahip olacak. Pek çok sağlık özelliği ve 100’ün üzerinde spor moduna destek sunacak akıllı saat serisi tanıtıldıktan kısa bir süre sonra küresel çapta boy gösterecektir.

Watch GT 4 serisi için önümüzde yaklaşık bir aylık süre var. Bu dönemde saat serisine dair çok sayıda sızıntı gerçekleşecektir. Yeni gelişmeler yaşandıkça aktarmayı sürdüreceğiz. 

Huawei P50 Pocket’ın Uygun Fiyatlı Versiyonu Geliyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.