Honor Eylül 13, 2022 16:51

Honor 70 IFA’nın En İyisi Seçildi!

Honor 70 IFA’nın En İyisi Seçildi!

Honor’un yeni canavarı Honor 70, IFA etkinliğinin en iyisi seçildi. Bu telefon 2022 yılına damgasını vuracak gibi görünüyor. İşte detaylar.

Huawei’den ayrıldıktan sonra yoluna emin adımlar ile devam eden Honor, bu süreçte karşımıza birbirinden güzel telefonlar ile çıkmıştı. Firma son olarak Honor 70 ailesini tanıtmıştı. Bu telefon geçtiğimiz günlerde düzenlenen IFA Tüketici Elektroniği Fuarı’nda global medyadan tam 35 ödül birden kazandı. Telefon ayrıca çeşitli kategorilerde tam 21 ödülü almayı başardı. Teknoloji medyası, HONOR 70’i IFA’nın En İyis” olarak seçti.

TechRadar, HONOR 70’in “yılın en iyi Android telefonlarından biri” olduğunu söylerken, önde gelen uluslararası iş medyası olan Forbes ise HONOR 70’in “birçok güçlü yönü” olduğuna dikkat çekti.

HONOR’un N serisindeki diğer yeni ürünleri de küresel teknoloji ve medya tarafından beğeniyle karşılandı. Trusted Review, HONOR MagicBook 14 değerlendirmesinde “dizüstü bilgisayarlarda Windows’a bağlı kalmak isteyenler için MacBook Air’e harika bir alternatif sunuyor” ifadelerini kullandı. Özellikle ses ve video eğlence alanındaki üstün performansıyla HONOR Pad 8, dünyaca ünlü müzik ve eğlence dergisi Billboard’dan “IFA’nın En İyisi” ödülünü de aldı.

Honor 70 5G

Honor’un farklı kategorilerde en iyiler arasında yer alması firmanın geleceği için büyük önem taşıyor. Yoluna tam gaz devam eden Çinli teknoloji devi kendi teknolojilerini de arkaplanda geliştirmeye devam ediyor. 2023 yılında Honor’dan daha çok farklı ürünler göreceğiz gibi görünüyor.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.