Akıllı Telefon Eylül 12, 2022 16:47

Huawei P50 Pocket’ın Uygun Fiyatlı Versiyonu Geliyor

Huawei P50 Pocket’ın Uygun Fiyatlı Versiyonu Geliyor

Huawei P50 Pocket katlanabilir akıllı telefonun düşük fiyatlı bir versiyonu hazırlanıyor. Peki modele hangi işlemci güç verecek.

Huawei cephesinde merakla beklenen Mate 50 serisi tanıtıldı. Yeni raporlara bakılırsa Huawei yıl bitmeden ses getiren yeni ürünler duyurmaya devam edecek. Bunlardan biri kısa süre önce TENAA belgelendirme kuruluşundan geçen Huawei P50 Pocket katlanabilir telefonun yeni bir versiyonu olacak. Telefonun P50 Pocket Lite ismiyle çıkış yapması beklenirken, bugün gerçekleşen bir başka sızıntıda telefona güç verecek işlemci birimi netlik kazandı. P50 Pocket’ın sözünü ettiğimiz versiyonuna Snapdragon 778G 4G işlemcisi güç verecek. Bu yonga setini kısa süre önce tanıtılan Mate 50E modelinde gördük. Ülkemizde de satışta olan P50 Pocket modelinde Snapdragon 888’in yer aldığını hatırlatalım.

Huawei P50 Pocket Bu Defa Snapdragon 778G ile Geliyor

Huawei’in bir sonraki katlanabilir telefonunda işlemci biriminde kırpma olacak. Kamera özelliklerini bilmiyoruz ama Snapdragon 778G işlemcili modelde fiyatı aşağı çekmek adında malzemede değişikliğe gidilebilir.

Huawei, ekim ayında gerçekleştireceği etkinlikte FreeBuds Pro 2 kablosuz kulaklığı Çinli kullanıcılar için duyurmayı planlıyor. Etkinliğin öne çıkan diğer ürünleri ise Huawei Watch GT 4 akıllı saat serisi ve FreeBuds 5 kablosuz kulaklık olacak.

Huawei P50 Pocket’ın bir süreden beridir ülkemizde satışta olduğundan söz ettik. Katlanabilir telefon 22 bin TL seviyesine gerileyen fiyatıyla mevcut katlanabilir telefonlar arasında öne çıkmayı başarıyor. P50 Pocket’ın ayrıca geçen yıldan bu yana en çok satan ikinci katlanabilir telefon olduğunu bir kez daha hatırlatalım. İlk sırada ise Galaxy Z Flip 3 yer alıyor. 

Huawei Mate 50 Pro’nun “Ay” Fotoğrafları Yayınlandı!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.