Akıllı Telefon Eylül 11, 2022 12:54

Huawei Mate 50 Serisi Duvar Kağıtlarını Şimdi Deneyebilirsini

Huawei Mate 50 Serisi Duvar Kağıtlarını Şimdi Deneyebilirsini

Huawei Mate 50 serisi tanıtıldı ve ön sipariş almaya başladı. Çok geçmeden seride yer alan duvar kağıtları indirilebilir hale getirildi.

Huawei, 6 Eylül tarihinde gerçekleştirdiği etkinlikte birlikte Mate 50 serisini duyurdu. Seride Mate 50E, Mate 50, Mate 50 Pro ve Mate 50 RS şeklinde dört model yer alıyor. Mate 50E işlemci birimi ve diğer teknik detaylarıyla en iyi orta / üst segment telefonlardan biri olmayı başarıyor. Bu telefona Snapdragon 778G işlemcisi güç veriyor.

Mate 50 serisi tanıtıldıktan kısa bir süre sonra Çin’de satışa sunuldu. Telefonları satın almak için uzun kuyrukların oluştuğu gözlenirken, küresel satışların ne zaman başlayacağı konusunda ise herhangi bir açıklama henüz yapılmadı.

Huawei Mate 50 Serisi Duvar Kağıtları Yayınlandı

Gelelim haberimize konu olan Mate 50 serisinin duvar kağıtlarına. Huaweiailesi.com sitesi tarafından indirilebilir hale getirilen duvar kağıtlarını buradaki link aracılığıyla indirebilirsiniz. Sonrasında telefonların 2616 x 1212 piksel çözünürlüğündeki ekranlarını süsleyen duvar kağıtlarını kendi telefonunuzda da deneyebilirsiniz.

Mate 50 serisi en çok da kamera özellikleriyle konuşuldu. Huawei, telefonlara özel XMAGE kamera görüntüleme sistemini geliştirdi. Huawei, XMAGE’nin ışık, cihazlar, elektrik ve bilgi işlem üzerine odaklandığını söylüyor. Yeni görüntüleme sistemi, canlı renklere, ince ayrıntılara vb. sahip fotoğraflar üretiyor. Hem Mate 50 Pro hem de Mate 50 Pro RS modelleri değişken diyafram teknolojisine sahip 50 megapiksel ana kameralara sahip. Ülkemizde satılacak olan Mate 50 Pro’da ayrıca 13MP ultra geniş Cine kamera ve 64 megapiksel periskop kamera yer almakta.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.