Samsung Eylül 10, 2022 14:48

Samsung Apple ile Yine Dalga Geçti!

Samsung Apple ile Yine Dalga Geçti!

Güney Koreli Samsung Apple ile dalga geçmeye devam ediyor. Firma şimdi de Apple’ın katlanabilir telefon üretmemesini trolledi.

Apple’ın iPhone 14 serisini duyurmadan önce bile Samsung, iPhone 14’teki yenilik eksikliği nedeniyle Apple ile alay ediyordu. Yeni amiral gemilerini tanıttıktan sonra Samsung yavaşlamıyor gibi görünüyor. Samsung Apple ile dalga geçmeye tam gaz devam ediyor.

Samsung, Apple’ı eleştirdiği ve akıllı telefonlarının uzun süredir iPhone 14’ün hayal bile edemediği bir şeye sahip olduğunu iddia ettiği çeşitli gönderiler yayınlıyor. Bu sefer katlanabilir Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4 akıllı telefonlarını tanıtan birkaç resim yayınladı.

Samsung, katlanabilir akıllı telefonlarını iki yıldan fazla bir süre önce tanıtan ilk kişi olduğu için Apple ile alay ediyor ve Apple bunu henüz yapmayacak. Ancak analistler, Apple’ın katlanabilir telefon pazarına girdiğinde hızla pazardan büyük bir pay alacağına inanıyor. 2016’da Samsung’un iPhone’daki kulaklık jakını çıkardığı için Apple ile alay eden bir dizi video oluşturmuştu. Ancak bundan kısa bir süre sonra şirket aynı şeyi Galaxy telefonlar için yaptı. Apple’a hep laf eden ve sonrasında Apple’ın yolundan giden Samsung’un bu tatlı sataşmaları sadece gülümsetiyor.

Samsung Apple

İki firma arasındaki bu tatlı rekabette Apple’dan hiçbir hamle gelmediğini belirtelim. Apple, Samsung’a laf etmek yerine işine bakıyor ve sektöre yön vermeye devam ediyor. Teknolojiyi son yıllarda geriden takip eden Apple’ın, her zaman açık ekran desteğini iPhone 14 Pro serisi ile anca getirebildiğini de belirtelim.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.