Mobil Eylül 10, 2022 17:48

OPPO F21s Pro Orta Segmente Yeni Bir Soluk Getirecek!

OPPO F21s Pro Orta Segmente Yeni Bir Soluk Getirecek!

Mobil devinin yaklaşan akıllı telefonu OPPO F21s Pro, özellikleriyle karşımıza çıktı. Etkileyici telefonun detaylarını inceleyelim.

OPPO, amiral gemisinden giriş seviyesine kadar her segmentte yeni akıllı telefonlar geliştirip piyasaya sürmeye devam ediyor. Şimdi ise şirket, bu yıl piyasaya sürdüğü F21 akıllı telefon serisine yeni bir üye getirecek. Kayıtlara OPPO F21s Pro ismiyle geçen bu akıllı telefon OPPO’nun resmi paylaşımıyla gündeme çıktı. Yaklaşan telefonun detaylarına göz atalım.

OPPO F21s Pro Neler Sunacak?

OPPO’nun yeni akıllı telefonu F21s Pro, tanıtım afişiyle birlikte OPPO tarafından paylaşıldı. Afişte akıllı telefonun, mikroskop lensi açısından segmentinde birinci olacak. Afişte, akıllı telefonun premium optik sistemine bir bakış atıyoruz. Bu optik sistemde, 64 Megapiksel birincil kamera görüyoruz. Yardımcı lense olarak 2 Megapiksel mikroskop lensini de görüyoruz. Bu lens, bir nesneyi 15 ve 30 kat kadar yakınlaştırabiliyor.

Telefonun daha önce aktarılan özelliklerinde ise 6.43 inç büyüklüğünde AMOLED ekran görüyoruz. 90Hz yenileme hızına sahip olan bu ekran, segmentinde iddialı bir ekran sunacak. Telefon siyah ve altın renk seçeneklerini kapsayacak.

Gücünü Qualcomm’un Snapdragon 680 yonga setinden alan akıllı telefon, 8GB RAM(+5GB sanal RAM) ve 128GB/256GB dahili depolama seçenekleri taşıyacak.

Telefon 33W hızlı şarj destekli 4.500 mAh kapasiteli pil de taşıyacak. Akıllı telefon Glow özelliğini de kapsayacak. Yıpranma ve erozyona karşı koruma sağlayan bu özellik, telefona premium bir has sağlayacak. F21s Pro çok yakında piyasaya sürülecek. Fiyatının rekabetçi olması bekleniyor. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.