Bluetooth Kulaklık Eylül 8, 2022 8:51

AirPods Pro 2 Türkiye Fiyatı Belli Oldu, Cep Yakacak!

AirPods Pro 2 Türkiye Fiyatı Belli Oldu, Cep Yakacak!

Teknoloji devinin tartışmalı kablosuz kulaklığı AirPods Pro 2 nihayet tanıtıldı. Kulaklığın tüm detaylarına ve fiyatını inceleyelim.

Apple’ın AirPods Pro 2 kulaklığı çok ama çok uzun süredir bekleniyordu. Geçtiğimiz gündeki Apple etkinliğinde tanıtılan kablosuz kulaklık, artık resmi ve kulaklığın Türkiye fiyatı da belli oldu. Gelin merak edilen detaylara göz atalım.

AirPods Pro 2 Özellikleri ve Türkiye Fiyatı

Apple’ın yeni kablosuz kulaklığı AirPods Pro 2 birçok yeni özellikle geldi. H2 çipiyle desteklenen kablosuz kulaklık, bas ve vokal açıdan çok yüksek ses deneyimi aktarıyor. Kablosuz kulaklık, Apple’ın açıklamalarına göre 2 kat daha güçlü aktif gürültü engelleme(ANC) sistemine sahip. Ayrıca çağrılar esnasında ses artırma sistemiyle net bir telefon görüşmesi elde edilebiliyor. Aktif gürültü engellemenin yanı sıra şeffaflık modu da mevcut.

Kablosuz kulaklık dokunmatik kontrol sistemi de sunuyor. Ekolayzer desteğiyle ses düzeyleri istenildiği gibi ayarlanabiliyor. AirPods Pro 2 gösterge için bir LED ışığı da kutusunda barındırıyor. Kulaklık, tek dolumda 6 saatlik kullanım süresi sağlıyor. Kutusuyla birlikte bu süre 30 saate çıkıyor. Kablosuz kulaklığın MagSafe kutusu, kablosuz olarak da şarj edilebiliyor. Find My ağı sayesinde AirPods Pro 2’nin kutusundaki hoparlörden ses çıkartarak nerede olduğunu bulabiliyorsunuz.

Yeni AirPods Pro’da XS ve L tipinde yeni kulak silikonları da eklendi. Böylece silikon kulak uçlarını kulağınıza göre seçebiliyorsunuz. AirPods Pro 2’nin tüm bu yeni özelliklerine ve yüksek ses deneyimine erişebilmeniz için 5.399 TL ödemeniz gerekli. Ön siparişler 9 Eylül’de başlayacak ve 23 Eylül’de siparişler gönderilecek.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.