Apple Eylül 7, 2022 15:41

iPhone 14 Etkinliği Nasıl İzlenir?

iPhone 14 Etkinliği Nasıl İzlenir?

iPhone 14 etkinliği için geri sayım başladı. Türkiye saati ile 20:00’da başlayacak olan bu etkinliği nasıl izleyeceğinizi anlatıyoruz.

Apple bugün Türkiye saati ile 20:00’da Gelecek Zaman ismini taşıyan etkinliğini düzenleyecek. iPhone 14 etkinliği olarak da geçen bu etkinlik pandemiden sonra ilk kez seyircili bir şekilde düzenlenecek. Yeni ürünlerini tanıtacak olan Apple, bu etkinliği canlı olarak tüm dünyada aynı anda yayınlayacak. Peki, etkinliği izlemek için ne yapmak gerekiyor?

Bu etkinliği Apple.com üzerinden veya Apple’ın resmi YouTube hesabı üzerinden canlı olarak izleyebilirsiniz. Aşağıdaki videodan etkinlik için hatırlatıcı oluşturabilir ve etkinlik başlamadan önce bildirim alabilirsiniz.

Apple’ın bu yıl iPhone fiyatlarında ciddi zam yapması bekleniyor. 100 dolara varan bu zamların Türkiye pazarına yansıması bir hayli acılı olacak. Apple ayrıca bu etkinlikte, Apple Watch ve AirPods modellerinin yeni sürümlerini de tanıtacak. Etkinlikte tanıtılan tüm ürünlere her zaman olduğu gibi yine tarafsız ve güvenilir kaynak olan Teknoburada.Net adresi üzerinden ulaşabileceğinizi belirtelim.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.