Apple Eylül 7, 2022 16:15

Apple Store Kapandı! Zam is Coming!

Apple Store Kapandı! Zam is Coming!

iPhone 14 öncesi Apple Store bakıma alındı. Bildiğiniz gibi bakım demek Türkiye için zam demek. Elinizi çabuk tutun.

Bir Apple klasiği olarak her etkinlik öncesi Apple Store bugün de iPhone 14 etkinliği öncesi bakıma girdi. Bu bakım Avrupa ve Amerika’da yeni ürünlerin kataloğa eklenmesi anlamına gelse de Türkiye için maalesef ki öyle değil. Dolar kurunu 22’den almaya başlayan Apple, zam yapmak için bu etkinliği bekliyor. 20:00’da başlayacak ve 23:00 sularında bitmesi beklenen etkinlikten sonra Apple Store’un yeniden yeni ürünler ile açılacağını düşünüyoruz. Ancak bu açılış bizler için hiç iyi olmayacak.

Apple Türkiye haklı olarak kurları yeniden ele alacak ve iPhone 14 serisi dahil olmak üzere tüm ürünlerine ciddi zam yapacak. Bu zamların 3.000 TL’yi aşaması bekleniyor. iPhone 13’ün fiyatı bir anda 3.000 TL seviyesinde zam alabilir. Ayrıca iPhone 14 serisinin fiyatı gerçekten yürekleri burkacak. Muhtemelen iPhonen 14, iPhone 13 Pro parasından ülkemize giriş yapacak.

Apple’ın etkinliğinde tanıtılacak olan tüm ürünlerin detaylarına bu gece TeknoBurada.Net adresi üzerinden ulaşabileceğinizi belirtelim. Zam gelmeden akşama kadar hangi Apple ürününü almak istiyorsanız almanızda fayda var…

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.