Akıllı Saat Eylül 6, 2022 11:56

OnePlus Nord Watch Nihayet Sızdırıldı

OnePlus Nord Watch Nihayet Sızdırıldı

Uzun bir süredir gündemde olan OnePlus Nord Watch akıllı saatin resmi görüntüsü sonunda ortaya çıktı. Nord marka ilk saat neler sunacak?

Uzun bir süredir gündemde yer edinen OnePlus Nord Watch akıllı saat ilk kez resmi bir görseli eşliğinde karşımıza çıktı. Güvenilir bir kaynak tarafından sızdırılan görüntüde şirketin daha önceki akıllı saatinin aksine dikdörtgen bir tasarım anlayışı bizi karşılıyor. Daha önceki raporlar OnePlus’ın yuvarlak kadranlı bir akıllı saat daha geliştirdiği yönündeydi.

OnePlus Nord Watch Karşınızda

Basın görseline göre saat siyah, beyaz ve altın olmak üzere üç renk seçeneğine sahip olacak. 448 x 368 piksel çözünürlüğünde bir ekrana sahip olacak akıllı saatin sağ tarafında (bize göre) döndürülebilir bir buton olacak. Zarif bir tasarım çizgisinde olan OnePlus Nord Watch’ın sıra dışı kordunu izin de dikkatinizi çekmiştir.

Öte yandan akıllı saat kısa süre önce bazı belgelendirme kuruluşlarınca onay aldı. Bluetooth 5.2 bağlantısına sahip olacak akıllı saatle birlikte OnePlus N Health uygulaması da çıkış yapacak.

100 dolar seviyesinde fiyatlandırılacak akıllı saatin özellikleri arasında saatte kalp atış hızı sensörü, kandaki oksijen seviyesini ölçe SpO2 sensör, uyku kalitesini ve süresini izleme ve dahili bir GPS gösteriliyor. Bütçe dostu akıllı saatin resmi görüntüsünün de ortaya çıkmasıyla tanıtımının iyice yaklaştığını söyleyebiliriz. Akıllı saat muntemelen eylül ayı içerisinde görücüye çıkacak.

OnePlus 11 Pro Kamerasıyla Xiaomi 12S Ultra’ya Rakip Olacak

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.