WhatsApp Eylül 5, 2022 12:55

WhatsApp Yepyeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp Yepyeni Bir Özellik Üzerinde Çalışıyor

WhatsApp, kendinize mesaj gönderme özelliği üzerinde çalışmalarına başladı. Yakında kendinize mesaj atabileceksiniz. İşte detaylar.

WhatsApp’tan yenilikler gelmeye tam gaz devam ediyor. WhatsApp, rakibi Telegram’ın özelliklerine sunarak kullanıcıları hem bünyesinde tutmak hem de yeni kullanıcıları portföyüne ekleme istiyor. Son gelen bilgilere göre artık kendinize mesaj gönderebileceksiniz.

Bildiğiniz gibi WhatsApp’ın mevcut sürümünde kullanıcılar kendi numaralarına mesaj gönderemezler. Ancak yakında kullanıcılar WhatsApp üzerinden kendilerine mesaj gönderebilecekler. Bu özellik, yakında WhatsApp Masaüstü’nün yanı sıra Android ve iOS için WhatsApp’ın beta sürümünde kullanıma sunulacak. Tematik WABetaInfo kaynağına göre, bu önümüzdeki günlerde gerçekleşecek.

Bu özellik, kullanıcıların önemli veya acil bir şeyi hatırlatma olarak kaydetmek istediklerinde karşılaştıkları sorunları çözecek. 2022’nin sonuna kadar bir dizi yeni özelliği de sisteme ekleyecek olan WhatsApp’ın, Telegram karşısında elini güçlendirdiğini söyleyebiliriz.

WhatsApp

2021’in başında yeni gizlilik politikasından dolayı çok eleştirilen uygulama, bu eleştirileri gerisinde bırakmayı başardı. Sunduğu yenilikler ile kullanıcılarına yeni bir deneyim sunan uygulama, gizlilik konusunda da önemli atılımlar gerçekleştirdi.

Meta’nın bünyesinde yer alan uygulamanın daha çok uzun süreler rakipsiz olacağı ortada. Sürekli kendini yenileyen ve geliştiren WhatsApp’ın bir sonraki hamlesi merakla bekleniyor. Bakalım popüler mesajlaşma uygulaması bize yıl sonuna kadar daha başka ne gibi özellikle sunacak? Bekleyip göreceğiz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.