Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 5, 2022 12:21

Samsung Güncelleme Konusunda Vites Yükseltti

Samsung Güncelleme Konusunda Vites Yükseltti

Güney Koreli teknoloji devi Samsung güncelleme konusunda vites yükseltti. İşte bu cihazlara yeni arayüz güncellemesi sunuldu.

Samsung geçen hafta bir dizi yeni ürün piyasaya sürdü. Galaxy Z Fold 4 , Galaxy Z Flip 4 ve Galaxy Watch 5 serisinin tümü yeni özellikler getirdi. Bu özelliklerden bazılarının eski modellere geçmesi sadece bir zaman meselesiydi. Samsung güncelleme konusunda artık vites yükseltiyor. Güney Koreli firma yeni One UI 4.1.1 ve One UI Watch 4.5 arayüzünü diğer modellere de sunması bekleniyor.

One UI 4.1.1 ayrıca Galaxy Z Fold 2 , Galaxy Z Flip ve Galaxy Z Fold için piyasaya sürülecek. One UI Watch 4.5 , Galaxy Watch 4 ve Watch 4 Classic için piyasaya sürülecek. Samsung ayrıca, seçili One UI Watch 4.5 özelliklerini getirecek olan Galaxy Watch 3 ve Galaxy Watch Active 2 için bir güncelleme yayınlayacak.

Galaxy Z Fold 4 ile tanıtılan Görev Çubuğu, cihaza PC benzeri bir çoklu görev deneyimi getiren bir One UI 4.1.1 özelliğidir. Kullanıcıların uygulamalar arasında hızla geçiş yapmasını sağlar. Diğer One UI 4.1.1 özellikleri, herhangi bir yerden çoklu pencere açma yeteneği ve çoklu görev için yeni hareketler içerir. Dual Preview, Galaxy Z Fold 4 ile de tanıtıldı.

Daha eski Galaxy Z Flip modelleri, kapak ekranında orijinal oranlarında önizleme yapmanızı ve fotoğraf çekmenizi sağlayan yeni Hızlı Çekim özelliğine sahip olacak. Flip’teki kapak ekranından en iyi şekilde yararlanmanızı sağlayan tüm yeni iyileştirmeler de dahil.

Samsung Güncelleme

Önceki Galaxy Watch modelleri için One UI 4.5, yeni saat yüzleri ve özelleştirme seçenekleri getiriyor. Yeni QWERTY klavye yazmayı da kolaylaştıracak. Galaxy Watch 3 ve Galaxy Watch 2 için yapılan güncelleme , iki yeni saat yüzü ve horlama algılamayı içerecek . Bu cihazlar aynı zamanda kan basıncı izleme ve EKG işlevine sahip Samsung Health Monitor uygulamasını da alacak.

Bu özellikler, OTAyoluyla cihazlara sunulacak. İlk güncelleme bugünden itibaren Galaxy Z Fold 3 ve Galaxy Z Flip 3 için piyasaya sürülecek ve kademeli olarak dünya çapında sunulacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.