Mobil Eylül 5, 2022 19:52

Motorola Edge 30 Ultra ve Neo Tasarımlarıyla Büyüledi

Motorola Edge 30 Ultra ve Neo Tasarımlarıyla Büyüledi

Mobil pazarın büyük isimlerinden Motorola, Edge 30 Ultra ve Neo akıllı telefonlarıyla gündemde. Telefonların tasarımı da belli oldu.

Motorola’nın uzun zamandır beklenen amiral gemisi akıllı telefonları 8 Eylül’de tanıtılacak. Özellikleriyle çok şaşırtacak olan akıllı telefonlar, bekleyenlerin heyecanlarını yükseltmeye devam ediyor. Bu akıllı telefon serisinin üyelerinden Motorola Edge 30 Ultra ve Edge 30 Neo, tasarımıyla gündeme çıktı. Gelin telefonların tasarımlarına göz atalım.

Motorola Edge 30 Ultra ve Edge 30 Neo Tasarımı Nasıl Olacak?

Motorola Edge 30 Ultra’nın delikli bir ön kameraya sahip olduğunu görüyoruz. Oldukça büyük ekran-gövde oranı sunan telefon, ergonomik bir kullanım sunacak. Telefon güvenlik için ön kısmında parmak izi okuyucu taşıyacak. Telefonun arka kısmında premium bir kamera paneli görüyoruz. Akıllı telefon 200 Megapiksel çözünürlüğünde üçlü kamera sistemi taşıyacak. Telefona OIS desteği de sunulacak. Telefon yalnızca beyaz ve siyah renk seçenekleriyle gelecek.

Motorola Edge 30 Ultra

Motorola Edge 30 Neo’da ise yine bir delikli kamera görüyoruz. Ancak bu cihaz orta segmentte yer aldığını için amiral gemisine göre daha küçük ekran-gövde oranı sunuyor. Akıllı telefondaki kamera sayısının Neo modelde ikiye düştüğünü görüyoruz. Telefon orta segment olmasına rağmen, genel hatlarıyla üst düzey bir telefonmuş gibi gözüküyor.

Motorola Edge 30 Neo

Bu telefona ek olarak Motorola Edge 30 Fusion da seriyle birlikte piyasaya sürülecek. Bu üç telefonun 8 Eylül’de tanıtılacağını tekrardan hatırlatalım. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.