Güncel Teknoloji Haberleri Eylül 5, 2022 16:50

Huawei Okula Dönüş Kampanyasını Başlattı! İşte Büyük İndirimler

Huawei Okula Dönüş Kampanyasını Başlattı! İşte Büyük İndirimler

Ülkemizin sevilen teknoloji markası Huawei, Okula Dönüş kampanyasıyla gündeme çıktı. Gelin indirimli ürünlere ve hediyelerine göz atalım.

Türkiye’de büyük bir pazar payına sahip olan Huawei, müşterilerini sevindirecek hamleleri sürdürmeye devam ediyor. Artan müşteri memnuniyetiyle gündeme çıkan Huawei, şimdi bir kampanya gelişmesiyle karşımızda. Huawei Okula Dönüş kampanyasıyla birlikte, birçok dizüstü bigisayar, tablet ve telefon indirim yaşandı. Gelin ürünlere ve fiyatlarına göz atalım.

Huawei Okula Dönüş Kampanyasında İndirime Giren Ürünler ve Hediyeleri

Huawei MateBook D16 i7, şu anda 20.499 TL fiyat etiketine sahip. Huawei’nin yeni kampanyasıyla birlikte bu ürün için 500 TL sepet indirimi elde ediyorsunuz. Bu dizüstü bilgisayarı alanlar yalnızca indirime sahip olmuyor. Ayrıca 4.498 TL değerinde olan MateView SE ve Klasik Sırt Çantası elde ediyor. Alışveriş sonrası yorum yapanlar AX3 Dual Core yönlendirici kazanıyor. Ayrıca HUAWEI Topluluk sayfalarında deneyimini paylaşanlar ise MatePad T10s tablet kazanma şansı da yakalayabiliyor.

MateBook D15 R5 ise 12.499 TL fiyatıyla satışa çıktı. 4.148 TL değerinde MateView SE ve Swift Sırt Çantası ürünü alanlara hediye edilmekte. FreeBuds SE sepete eklenirse kulaklığa toplamda %25 indirim yapılıyor.

MateBook D15 i3, modeli ise 9.999 TL fiyatıyla, 649 TL değerinde Swift Sırt Çantası hediyesiyle birlikte geliyor.

MatePad 11 ise 7.799 TL değerindeki fiyatına sepette 300 TL indirim alıyor. Buna ek olarak tableti alanlara 3.447 TL değerinde olan manyetik klavye, Swift Sırt Çantası ve M-Pencil ürünleri hediye ediliyor. Yorum yapanlara AX3 Dual Core yönlendirici de eklenmekte.

Huawei Nova Y90 akıllı telefon ise Watch Fit 2 ve FreeBuds SE ile birlikte toplamda 11.247 TL yerine 8.397 TL’ye geliyor. Huawei’nin okula dönüş kampanyasının detaylarını bu linkten  inceleyebilirsiniz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.