Akıllı Saat Eylül 5, 2022 17:54

Apple Watch Pro Sızdırıldı, Fiyatı iPhone 14’ten Pahalı Olabilir

Apple Watch Pro Sızdırıldı, Fiyatı iPhone 14’ten Pahalı Olabilir

Apple Watch Pro akıllı saatin bazı görselleri ektinliğe kısa bir süre kala sızdırıldı. Apple’ın ilk Pro saati fiyatıyla çok konuşulacak.

Aplle 7 Eylül’de iPhone 14 serisi telefonları duyuracak. Bloomberg tarafından yayınlanan yeni bir rapora göre Apple bu etkinlikte yeni saat çözümleriyle de adeta gövde gösterisi gerçekleştirecek. Apple Watch Series 8 ve watch SE beklenen modeller. Fakat raporda dikkat çeken noktanın Apple’ın ilk kez Pro akıllı saat duyurması gösterilebilir. Bir süredir haberlerimize konu olan Apple Watch Pro modeli önemli ayrıntılarıyla karşımızda.

Apple Watch Pro Çok Pahalı Olacak

Tanıtım tarihine kısa bir süre kalırken, 91 Mobiles sitesi merak edilen akıllı saatin bazı görsellerini yayınladı. Mevcut Apple watch saatlere benzer, ancak daha büyük ve haliyle daha pahalı olacak bir akıllı saatten söz ediyoruz. Saatin ayrıca sağ tarafında çıkıntı bir yapı dikkat çekiyor.

Apple Watch pro’nun 49mm boyutunda olması bekleniyor. Ekran çerçeveleri bir hayli inceltilmiş olarak piyasaya sürülecek olan saatin en çok da fiyatı konuşulacaktır. Rapora göre saat 900 ila 1.000 Dolar arasında değişen fiyatlardan satışa sunulacak. Bu da Apple Watch Pro’nun iPhone 14 ve hatta iPhone 14 Plus’tan bile pahalı olacağı anlamına geliyor.

Özel kayışların eşlik etmesini beklediğimiz premium akıllı saat, zorlu koşullara dayanabilen oldukça sağlam bir kasaya sahip olacak. Saatin ayrıca vücut ısısı ölçebileceği iddia ediliyor.

Milyonlaca iPhone 14 Satış İçin Hazır! Sadece 2 Gün Kaldı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.