Akıllı Telefon Eylül 3, 2022 9:47

WhatsApp Kullanıcıları Yakında Kendilerine Mesaj Gönderebilecek

WhatsApp Kullanıcıları Yakında Kendilerine Mesaj Gönderebilecek

Yeni bir rapora göre WhatsApp kullanıcıları çok yakında kendilerine mesaj gönderebilecek. İsim listesinde artık bizde olacağız.

WhastApp kendisini sürekli yenilemeye devam ediyor. Yeni bir rapora göre WhatsApp kullanıcıları kendilerine mesaj gönderebilecek. Mevcut durumda bu özellik yok ve oldukça işe yarayacağını düşünüyoruz. Şu an beta sürümünde test edilen bu özellik Android ve iOS sürümleri için de hazırlanıyor.

WhatsApp Kullanıcıları Artık Kendilerine mesaj Gönderebilecek

WhatsApp uygulamasında şu anda kendinize mesaj göndermeniz mümkün değil. Fakat kullanıcıların kendilerine mesaj atmalarını sağlayacak yeni bir özellik hazırlık aşamasında. WABetaInfo tarafından ortaya çıkarılan ekran görüntüsü, WhastApp’ın bu özelliği şu an test ettiğini gösteriyor. Test süreci tamamlandıktan sonra bu özellik Android, iOS ve WhatsApp web sürümüne aynı anda sunulacak.

Özelliğin kullanıma sunulmasıyla birlikte sizin adınız WhatsApp kişilerde en üstte yer alacak. Peki bu özellik günlük kullanımda ne gibi yararlar sağlayacak. Acil ya da sıradan bazı bilgi ya da notları hatırlamak için WhatsApp’taki yakınlarımıza gönderdiğimiz çok olmuştur. Daha pratik olduğu için bu bilgileri WhastApp’tan gönderiyoruz. Geliştirilmekte olan yeni özellikle birlikte bu notları artık kendimize atabileceğiz. Hatta kimi kullanıcılar kendilerine mesaj atılan bu kısmı bir not uygulaması gibi kullanacaktır.

Öte yandan WhatsApp çevrimiçi özelliğini seçilen kişilere kapatma, silinen mesajları geri alma ve gruptan sessizce çıkma özelliklerini şu an için test etmeye devam ediyor.

WhatsApp Gizlilik Konusuda Çıtayı Yükseltiyor

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.