Samsung Eylül 2, 2022 13:41

Samsung iPhone 14 Önesi Apple’ı Trolledi!

Samsung iPhone 14 Önesi Apple’ı Trolledi!

Güney Koreli Samsung, iPhone 14’ün tanıtımından önce ezeli rakibi Apple’ı trolledi. Bakın firma Apple’ın neyi ile dalga geçti?

Cupertinolu Apple, iPhone 14 ailesini tanıtmak için gün saymaya başladı. 7 Eylül tarihinde düzenlenecek olan etkinlikte tanıtılacak olan yeni iPhone’lar için bugün rakibi Samsung’dan ilginç bir hamle geldi. Samsung, amiral gemisi akıllı telefonları için üreticinin yalnızca avantajlarını listelemekle kalmayıp aynı zamanda Apple’ı iPhone’daki yenilik eksikliği nedeniyle trollediği yeni bir reklam yayınladı.

Güney Koreli firma yayınladığı reklamda;  “İnsanların yanlış yöne bakacağı bir dünyaya girerken en yeni Apple sunumu için kemerlerinizi bağlayın. En yüksek çözünürlüklü akıllı telefon kamerasının başkasının cebinde olacağı ve herkesin beğenisini toplayan o destansı ay fotoğraflarını çekemeyeceğiniz bir dünya. Çünkü bu yenilikler yakın zamanda iPhone’a gelmiyor. Ancak yenilikler zaten burada, Galaxy’de.” ifadelerini kullandı.

İki firma arasındaki bu tatlı sert atışmalar her zaman olumuştur. Genellikle Samsung’un Apple ile dalga geçtikten tam 1 yıl sonra Apple’ın yaptığını yaptığına şahitlik ettik. Çentik ile dalga geçen Samsung, nokta çentik tasarıma geçmişti. Yakın zamanda ise iPhone’ların kutu içeriğinden şarj adaptörünün kaldırılması ile de dalga geçen Samsung’un bir süredir şarj adaptörlerini kutu içeriğinden çıkardığını biliyorsunuz.

Samsung’un rakibi Apple ile dalga geçtiği reklamı aşağıdan izleyebilirsiniz.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.