Akıllı Telefon Eylül 2, 2022 8:17

OPPO Şarj Cihazını Kutudan Çıkarmaya Hazırlanıyor

OPPO Şarj Cihazını Kutudan Çıkarmaya Hazırlanıyor

OPPO da şarj cihazını kutudan çıkaran üreticiler kervanına katılıyor. Şirket bu uygulamaya gelecek yıl itibariyle geçiş yapacak.

Akıllı telefon üreticileri Apple’ın kutu içerisinde şarj cihazını çıkarma furyasına bir bir dahil oluyor. Samsung artık her seviye akıllı telefonun kutusunda bir şarj cihazına yer vermiyor. Gelinen noktada özellikle amiral gemisi telefonların kutu içeriğinde nadiren adaptör görebiliyoruz. Yeni bir gelişmeye bakılırsa OPPO da kutu içerisinde şarj cihazını çıkarmaya hazırlanıyor. Detaylara göz atalım…

OPPO Şarj Cihazını Kutudan Çıkarıyor

Oppo Reno8 serisinin Avrupa tanıtım etkinliğinde konuşan OPPO’nun yurtdışı satış ve hizmetlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Billy Zhang, OPPO’nun “Gelecek yıl birkaç üründe şarj cihazını kutudan çıkaracağını söyledi. Ancak Zhang bu cihazların hangileri olacağını belirtmedi. Açıklamanın devamı şu şekilde:

“Tüketicilerin SuperVOOC şarj cihazlarına erişmesi o kadar kolay değil, bu yüzden onu kutuda tutmamız gerekiyor. Ancak, iş operasyonlarımızı genişletirken, kullanıcılarımızın şarj cihazlarını satın alabilmeleri ve cihazlarını yükselttiklerinde bile kullanmaya devam edebilmeleri için şarj cihazlarını kutudan çıkarıp mağazaya koymayı düşünüyoruz.”

OPPO Yeni Nesil Hızlı Şarj

Apple ve Samsung gibi büyük markalar telefonlarını birkaç yıldır kutu içinde adaptör olmadan sattıkları için OPPO cephesinden gelen bu açıklama sürpriz olmadı. OPPO da diğer üreticiler gibi adaptörü mağazalarda satmaya devam edecek.

Öte yandan OPPO’nun gelecek yıl 240 watt hızlı şarj teknolojisini duyurması bekleniyor. 240 watt teknolojisi son kullanıcı ile buluşsa da bu açıklamadan şirketin adaptörü kutu içerisine dahil etmeyeceğini anlıyoruz.

OPPO Reno 8 ve Reno 8 Pro Satışa Sunuldu, İşte Fiyatlar

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.