Eylül 1, 2022 16:46

Amazfit GTS 4 ve GTS 4 mini Tanıtıldı!

Amazfit GTS 4 ve GTS 4 mini Tanıtıldı!

Amazfit GTS 4 ve mini modeli resmi olarak görücüye çıktı. Amazfit’in yeni nesil giyilebilir ürünleri bakalım neler sunuyor.

Giyilebilir cihaz segmentinin öncü markalarından Huami iki yeni akıllı saat çözümüyle karşımıza çıktı. Amazfit GTS 4 ve GTS 4 mini IFA 2022 etkinliği öncesinde görücüye çıktı. Mini modelden başlayacak olursa, GTS 4 mini geçen ay ABD’de piyasaya sürüldükten sonra şimdi Avrupalı kullanıcılarla buluşuyor.

100 Euro etiket fiyatıyla satışa sunulacak akıllı saatte 1.65 inç büyüklüğünde ve 384 x 336 piksel çözünürlüğünde AMOLED ekran yer alıyor. Akıllı saatte ekran sürekli açık özelliği de mevcut. 270 mAh büyüklüğünde piliyle 15 gün kullanım süresi sunan saati güç tasarruf moduna aldığınızda bu süre 45 günü bulabiliyor.

Akıllı saat, kalp atış hızı ve SpO2 izleme, stres ölçümü ve uyku düzenini ölçebiliyor. Yüzme dahil 120 spor modunu destekleyen saat 50 metreye kadar su direnci sağlayabiliyor. GTS 4 mini de ayrıca dahili GPS de mevcut.

Amazfit GTS 4 Özellikleri ve Fiyatı

Huami’nin IFA 2022 etkinliğinde karşımıza çıkardığı bir diğer akıllı saat GTS 4 modeli oldu. 1.75 inç büyüklüğünde ekrana sahip olan akıllı saatte sürekli açık işlevi mevcut. GTS 4,  300 mAh büyüklüğündeki pille 7 gün kullanım süresi sunabiliyor.

150 spor modu desteğiyle gelen saatte daha hassas BioTracker 4.0 PPG optik sensör, dahili hoparlör ve mikrofon mevcut. Mikrofon sayesinde Bluetooth ile gelen aramaları yanıtlamak mümkün. Öte yandan saatte GPS alıcısı mevcut. GTS 4 ayrıca 7/24 kalp atış hızı, SpO2 ve stres algılama ve uyku takibi gerçekleştirebiliyor. 2 Eylül tarihi itibariyle raflarda göreceğimiz saatin fiyatı 199 Euro olarak açıklandı.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.