Akıllı Telefon Ağustos 31, 2022 11:55

Samsung Galaxy A04s Uygun Fiyatıyla Öne Çıkıyor, İşte Tüm Detaylar

Samsung Galaxy A04s Uygun Fiyatıyla Öne Çıkıyor, İşte Tüm Detaylar

Samsung Galaxy A04s modelinin resmi görselleri, teknik özellikleri ve fiyatı sızdırıldı. Türkiye’de de göreceğimiz telefon bakalım neler sunuyor?

Samsung Galaxy A04s modeli çok yakında tanıtılabilir. Samsung’un giriş seviyesi akıllı telefonuna dair tüm detaylar gün yüzüne çıkmış durumda. Bu detaylar arasında resmi görüntüler, teknik özellikler ve hatta fiyat bilfisini görüyoruz. Şimdi akıllı telefonun tüm bu özelliklerine göz atalım.

Samsung Galaxy A04s Başlıca Özellikleri

Galaxy A04s’te 6.5 inç büyüküğünde HD+ çözünürlüğünde ekran yer alacak. Su damlası çentikle gelen bu ekran 90Hz tarama hızında çalışacak ve Gorilla Glass 3 ile koruma altına alınacak. Telefonun güç biriminde sekiz çekirdekli Exynos 850 bulunuyor. Bellek birimi ise 3GB RAM + 32GB ve 4GB RAM + 64GB depolama şeklinde olacak. Telefonda ayrıca hafıza kart desteği de mevcut.

Telefonun arkasında üç kamera alt alta sıralanıyor. Ana kamera 50 megapiksel çözünürlüğündeyken diğer kameralar 2 megapiksel makro ve 2 megapiksel derinlik şeklinde. Ön bölümde çentik üzerine yerleştirilen kamera ise 5 megapiksel çözünürlüğünde.

Galaxy A04s 5.000 mAh büyüklüğünde bir pilden beslenecek. Telefon 15 watt şarj desteğiyle gelirken, adaptörün kutu içerisinde dahil edilmesi beklenmiyor. Android 12 tabanlı One UI 4.1 sürümüyle çıkış yapacak telefonda ayrıca yana monte parmak izi tarayıcısı yer bulacak. Gelelim telefonun fiyatına. Galaxy A04s’in 3GB RAM + 32GB versiyonu Avrupa’da 179 Euro’dan satışa sunulacak. Telefon tanıtıldıktan kısa bir süre sonra Türkiye pazarına giriş yapacak.

Galaxy S21 One UI 5.0 Beta Programı Başladı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.