Akıllı Saat Ağustos 30, 2022 17:52

Google Pixel Watch Şaşırtıcı Fiyatıyla Gündemde!

Google Pixel Watch Şaşırtıcı Fiyatıyla Gündemde!

Yakında yeni ürünlerini piyasaya sürecek olan Google, Pixel Watch akıllı saatiyle karşımızda. Ürünün fiyatı çok dikkat çekti. İşte detaylar.

Çok uzun süredir yeni bir akıllı saat geliştirmeye devam eden Google, tünelin sonuna yaklaşıyor. Kayıtlara Google Pixel Watch ismiyle geçen bu akıllı saatin piyasaya sürülmeyeceğine inanılıyordu. Ancak durumlar değişti ve bu akıllı saatin piyasaya çıkacağı kesinleşti. Şimdi ise ürünün fiyatı hakkında bilgiler geldi. Gelin detayları inceleyelim.

Google Pixel Watch, Agresif Fiyat ile Gelecek

Güvenilir kaynaklardan gelen bilgiler Google’ın tartışmalı akıllı saati Pixel Watch hakkındaki fiyat detayını ortaya çıkarıyor. Rapora göre Pixel Watch, yalnızca Bluetooth ve LTE sürümünü kapsayan iki varyant ile gelecek. Bilgilere göre bu akıllı saat 399$ fiyat etiketiyle çıkış yapacak. LTE sürümünün daha pahalı olması bekleniyor.

Google Pixel Watch

Tuhaf olan şey ise Google’ın Pixel Watch’u, Apple’ın Watch Series 7 akıllı saatiyle aynı fiyat ile piyasaya sürecek olması. Endüstri analistleri, Google Pixel Watch’un, Apple Watch Series 7 kadar donanımlı olmayacağını belirtiyor. Google’ın bu akıllı saatini daha uygun fiyattan piyasaya sürmesi, akıllı saat pazarından daha fazla pay almasına neden olabilirdi.

Ancak bu fiyat bilgisi resmi değil ve güvenilir bir kaynaktan geliyor. Belki de Google, bu akıllı saatini daha uygun fiyattan sürer. Wear OS üzerinde işlem yapacak ve bir gün boyunca pil kullanım süresi sunacak olan akıllı saat Google Pixel 7 ile birlikte piyasaya sürülecek. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.