Akıllı Telefon Ağustos 30, 2022 8:50

Galaxy S21 Serisi Büyük Bir Kamera Güncellemesi Alıyor

Galaxy S21 Serisi Büyük Bir Kamera Güncellemesi Alıyor

Samsung güncellemelere aralıksız devam ediyor. Son olarak Galaxy S21 serisi için dev bir kamera güncellemesi yayınlandı.

Samsung kısa süre önce Galaxy S22 serisi için büyük bir kamera güncellemesinin yolda olduğunu bildirdi. Hatta şirket kamera güncellemesine dahil edeceği yeniliklerin detaylarını bile açıkladı. Bu açıklamanın üzerinden çok geçmeden güncelleme sürpriz bir şekilde Galaxy s21 serisi için yayına alındı. SamMobile sitesinde yer alan habere göre Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra için Almanya ve Güney Kore’de beklenen güncellemenin dağıtımına başlandı.

Galaxy S21 Serisi İçin Kamera Güncellemesi

Yeni güncelleme, gelişmiş görüntü kalitesi, daha iyi video kalitesi ve 3x telefoto kamerayla Hyperlapse modunda görüntü kaydetmesini sağlayan önemli yenilikler içeriyor.

Güncelleme, daha iyi bir QR kod okuyucu getiriyor. Stok kamera uygulamasındaki QR kod okuyucu alanı artık daha büyük, bu nedenle tarama daha kolay. QR kod tarama hızı önemli ölçüde iyileştirilmiş görünüyor. Ayrıca kamera hem belgeyi hem de belgenin içindeki QR kodunu tanıyabilir. Kameranın ne çekeceğini bilmesi için ikisinden birine seçmeniz yeterli.

Galaxy S21 serisi

Güncelleme ile birlikte QR kod tarama modundaki bir hatanın giderildiği belirtiliyor. Daha önce QR kodu tarama sonucunu reddettiğinde, ikinci bir taramaya izin verilmiyordu. Şimdi bu özellik düzeltildi. Samsung güncelleme ile birlikte kameranın genel görüntü ve video kalitesinin iyileştirildiğini ve daha iyi HDR, renkler ve video sabitleme sunduğunu ifade ediyor.

Güncelleme ayrıca mesajlar yoluyla birden fazla görüntü gönderme ve almayı da iyileştiriyor. Kullanıcılar artık bunları bir atlıkarıncada toplu olarak görüntüleyebilir. Telefonlar artık grup sohbetlerinde mesaj bildirim kaydını da destekliyor.

One UI 5.0 Güncellemesi RAM Tarafında Yenilik Sunacak

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.