OPPO Ağustos 30, 2022 18:23

ColorOS 13 ile Spotify İşbirliği Yaptı!

ColorOS 13 ile Spotify İşbirliği Yaptı!

OPPO’dan ilginç bir hamle geldi. ColorOS 13 ile Spotify işbirliği yaptığını açıkladı. Peki, bu işbirliği sonucunda OPPO’cuları ne bekliyor?

OPPO yeni arayüzünün en son sürümü olan ColorOS 13’ü geçtiğimiz haftalarda tanıtmışı. Şimdi ise şirket, Spotify hayranları için bazı heyecan verici özellikler ekledi. OPPO, şirketin en yeni ColorOS 13’ünü kullanan OPPO akıllı telefonlarında tamamen yeni, basit ve özelleştirilebilir bir müzik deneyimi oluşturmak için popüler ses akışı platformu Spotify ile yeni bir işbirliği yaptığını duyurdu. ColorOS 13 ile Spotify işbirliği ile OPPO telefon sahiplerini coşturacak.

ColorOS 13, tam entegre bir Spotify uygulamasının yanı sıra birçok yeni akıllı özellik içeriyor. Dinleyiciler artık Spotify uygulaması üzerinde daha kolay erişim ve daha rahat kontrol ile OPPO cihazlarının ana ekranında müzik, podcast ve sesli kitapların keyfini çıkarabilir.

Başlamak için, tamamen yeni Smart Always-On-Display, cihazı uyandırmak zorunda kalmadan AOD’ye göz atarak ve müzik kontrol paneline çift tıklayarak hangi Spotify içeriğinin çaldığını görmenizi sağlar.

Ayrıca, kullanıcı arayüzündeki yeni Raf özelliği, Spotify içerik önerilerine sahip yerleşik bir Spotify Kartı içeriyor. Ayrıca kullanıcıların Spotify uygulamasında en sevdikleri müziklere tek bir slaytla erişmelerini sağlıyor.

ColorOS 13 ile Spotify

OPPO ayrıca ColorOS 13 Clock uygulamasına bir Spotify widget’ı ve alarm entegrasyonu ekleyerek, kullanıcıların her sabah en sevdikleri Spotify parçaları, çalma listeleri ve podcast’lerle uyanmalarını sağlıyor.

Arayüz konusunda rakiplerine tur bindiren Çinli teknoloji devi bu güncellemeyi yakında desteklenen tüm modellerine sunacak.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.