Mobil Ağustos 29, 2022 18:55

Vivo V25e Özellikleriyle Cezbetmeye Geliyor

Vivo V25e Özellikleriyle Cezbetmeye Geliyor

Mobil devinin yaklaşan üst düzey akıllı telefonu Vivo V25e, özellikleriyle karşımızda. Gelin cihazın tüm detaylarına göz atalım.

Vivo V23 serisini ülkemizde piyasaya süren şirket, Vivo V25 modelini geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürmüştü. Şimdi ise şirket bu seriye ait olan Vivo V25e model üzerinde de çalışmalara devam ediyor. Çok yakında piyasaya sürülecek olan akıllı telefon, birçok özelliğiyle karşımızda. Gelin detayları inceleyelim.

Vivo V25e Neler Sunacak?

Akıllı telefonun ön kısmından başlarsak karşımıza 6.44 inç büyüklüğünde ve FHD+ çözünürlüğünde bir AMOLED ekran çıkıyor. 90Hz yenileme desteğiyle birlikte V25e, pürüzsüz bir oyun, sosyal medya ve video deneyimi sunabilecek. Ekran altı parmak izi okuyucu taşıyacak olan akıllı telefon hızlı bir güvenlik sistemi sunacak.

Ön kısmında 32 Megapiksel çözünürlüğünde çentiğe yerleştirilmiş bir selfie lensi taşıyacak olan V25e, arka kısmında 64 Megapiksel birincil(OIS destekli), 2 Megapiksel derinlik ve 2 Megapiksel makro lensi taşıyacak. Cihazın bu kurulumla üst düzey video/fotoğrafçılık sunacağı kesinleşiyor.

Vivo V25e

Gücünü MediaTek’in Helio G99 yonga setinden alacağı gözüken cihaz, Mali G57-MC2 grafik işlemcisini de kapsayacak. Akıllı telefonun 8GB RAM ve 128GB/256GB dahili depolama seçeneklerine sahip olmasını bekliyoruz.

Telefon sistemi ayakta tutabilmek için 44W hızlı şarj destekli 4.500 mAh kapasiteli pil tarafından desteklenecek. Android 12 tabanlı Funtouch OS 12 üzerinde işlem yapacak olan akıllı telefonun günümüz standartlarında üst-orta düzey telefon olması bekleniyor. Yakında piyasaya sürülecek telefonun gelişmeleri için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.