Mobil Ağustos 29, 2022 17:52

OPPO A77s Karşımızda, Beklenenleri Vermeye Geliyor

OPPO A77s Karşımızda, Beklenenleri Vermeye Geliyor

Mobil devinin OPPO A77s isimli akıllı telefonu ilk defa ortaya çıktı. Akıllı telefonun taşıyacağı özellikler şimdiden heyecanlandırdı.

Geçtiğimiz haftalarda OPPO A77 serisinin ana sürümünü piyasaya süren şirket şimdi serinin yeni üyesi OPPO A77s modeliyle karşımızda. İlk defa ortaya çıkan akıllı telefon, neler sunacağına dair soru işaretlerine ışık tutuyor. Gelin akıllı telefonun bilinen tüm özelliklerine göz atalm.

OPPO A77s Neler Sunacak?

NBTC, BIS & EU gibi sertifikalarla ilk defa gözüken A77s, BIS sertifikasında CPH2473 model numarasıyla geleceğini gösterdi. EU sertifikasında ise VCB3HDUH, VCB3HDEH, VCB3HDYH, ve VCB3HACPH model numaralarıyla geldi. Yani akıllı telefonun birden fazla dahili depolama ve RAM seçeneğine sahip olacağını anlayabiliyoruz.

OPPO A77 5G

Global çapta piyasaya sürülmesini beklediğimiz akıllı telefonun 5.000 mAh kapasiteli ve 33W hızlı şarj destekli bir pil ile çıkış yapması bekleniyor Akıllı telefonun 6GB/8GB RAM ve 128GB/256GB dahili depolama seçenekleri taşıması bekleniyor. MediaTek’in fiyat/performans işlemcilerinden birisini taşımasını beklediğimiz akıllı telefon, orta segmentin iddialı üyesi olacak.

Android 12 tabanlı işletim sisteminde çalışacak olan telefon HD+ çözünürlüklü ve geniş olan IPS LCD ekranla gelebilir. Optik sistemde ise arkada çift kameranın ve önde bir delikli selfie lensinin olmasını bekliyoruz. Ürün bir ay içerisinde tüm bu özellikleriyle uygun fiyatıyla raflarda yer alacak. Akıllı telefonu ülkemizde de görmeyi umuyoruz. Mobil devinin yeni gelişmeleri için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.