Akıllı Saat Ağustos 29, 2022 14:50

OnePlus Nord Watch İçin Geri Sayıma Geçildi

OnePlus Nord Watch İçin Geri Sayıma Geçildi

OnePlus Nord Watch için sertifika süreci tamamlanmak üzere. Son gelişmelere bakılırsa merak edilen saatin tanıtımı yaklaşıyor.

OnePlus, Nord markası altında daha fazla ürün piyasaya sunmak istiyor. Şirketin Nord markalı bir akıllı saat üzerinde çalıştığı uzun zamandır dillendirilmekte. Hatta saat bir süre önce bazı sızıntılara konu olmadı değil. Son gelişmelere bakılırsa OnePlus Nord Watch için gerisi sayıma geçilmiş durumda. Akıllı saat son olarak Bluetooth SIG sertifikası alırken görüntülendi.

OPBBE221 model numarasıyla ortaya çıkan akıllı saat Bluetooth 5.2 bağlantısına sahip olacak. Bu gelişme nord Watch isimli akıllı saatin artık çok da uzağımızda olmadığı anlamına geliyor.

OnePlus Nord Watch İki Versiyonla Çıkış Yapacak

Yakın zamanlı bir sızıntı, OnePlus Nord Watch’ın tamamlayıcı uygulama olarak OnePlus N Health uygulamasını çıkış yapacağını gösterdi. OnePlus Nord Watch’ın ayrıca biri kare, diğeri yuvarlak kadranlı iki versiyon şeklinde piyasaya sürülmesi bekleniyor. Dikdörtgen kadranlı OnePlus Nord Watch modelleri 240×280 ve 368×448 piksel çözünürlüğe sahip olacak. Dairesel versiyon ise 240×240 ve 390×390 piksel çözünürlükler sunacak.

Nord markası altında piyasaya sürülecek ilk saattin hangi platform üzerine kurulacağı şu an için bilinmiyor. Daha önceki sızıntılara bakılırsa akıllı saatte kalp atış hızı sensörü, kandaki oksijen seviyesini ölçe SpO2 sensör, uyku kalitesini ve süresini izleme ve dahili bir GPS’in yer alması bekleniyor. Nord Watch’ın öne çıkan özelliklerinden biri uygun fiyatı olabilir. İddiaya göre saat 100 doların biraz üzerinde fiyatlandırılacak.

OnePlus 11 Pro Kamerasıyla Xiaomi 12S Ultra’ya Rakip Olacak

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.