Galaxy Z Fold 4, Bir Windows Telefona Dönüştürüldü

Galaxy Z Fold 4 katlanabilir telefonda Windows Phone deneyimi yaşamak ister misiniz? Bu pek ala mümkün. Videoya göz atalım.

Samsung’un yeni nesil katlanabilir telefonu Galaxy Z Fold 4 geçtiğimiz gün itibariyle kırka aşkın ülkede satışa sunuldu. 39.999 TL fiyatıyla ülkemizde de satış listesine konan telefon şu sıralar yepyeni bir kullanım deneyimiyle karşımıza çıkıyor. Ünlü bir YouTuber, Z Fold 4’ü bir Windows Phone’a dönüştürmeyi başardı.

Teknoloji meraklısı YouTuber’ın Galaxy Z Fold 4’ü bir Windows Phone telefona dönüştürmesi pek de zor olmadı. Bunun için iki Android başlatıcısı ve bazı ayarlamalar yetti. Alt bölümdeki videodan da görebileceğiniz gibi ilk sonuçlar hiç de fena olmayan bir seviyede. Daha da geliştirildiği takdirde Galaxy Z Fold 4’te kusursuz bir Windows Phone deneyimi sağlanabilir.

Galaxy Z Fold4 yapılan işlemler sonra Windows 10 arayüzüne sahip bir telefona dönüşüyor. Telefon şu an için başlatıcılar arasında geçiş yaptığı için dönüşüm tam anlamıyla sağlanabilmiş değil. Ancak arayüzün geliştirilmesi yine kullanıcının yapacağı çalışmalara bağlı.

Galaxy Z Fold 4 Özellikleri

Katlanabilir telefonda 7,6 inçbüyüklüğünde QXGA+ (2176 x 1812 piksel) dış ve 6.2 inç büyüklüğünde kapak ekranı yer alıyor. Her iki ekran da 120Hz tarama hızını destekliyor. Snapdragon 8+ Gen 1işlemcisiyle çıkış yapan telefonda 50 megapiksel ana kamera 12 megapiksel ultra geniş açılı ve 10 megapiksel telefoto üçlü arka kamera birimi yer alıyor. Dış kapaktaki ön kamera 10 megapiksel, iç kısımda ise ekran altına yerleştirilen 4 megapiksel ön kamera bulunuyor.

25 watt hızlı şarj destekli 4.400 mAh pil, IPX8 sertifikası, stereo hoparlör ve yana monte parmak izi tarayıcısı telefonda öne çıkan diğer özellikler.

Galaxy S23 Tasarımı ile Samsung’cuları Üzecek

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu