Akıllı Telefon Ağustos 29, 2022 11:48

Apple Watch Pro, Birçok Telefondan Daha Pahalı Olacak

Apple Watch Pro, Birçok Telefondan Daha Pahalı Olacak

Yeni bir rapora göre Apple 7 Eylül’deki etkinlikte Apple Watch Pro isimli bir saat duyuracak. Bu saat fiyatıyla çok konuşulabilir.

Apple, 7 Eylül tarihinde gerçekleştireceği etkinlikte hayranlarını heyecanlandıracak yeni ürün tanıtımları gerçekleştirecek. iPhone 14 serisi etkinliğin kuşkusuz ana teması olacak. Fakat etkinliğin “Bir şey daha” aşamasında sürpriz bir akıllı saat duyurusu gelebilir. Apple Watch Pro modelinden söz ediyoruz.

Apple sadece dokuz gün uzağımızda olan etkinlikte Apple Watch Series 8 akıllı saatlerin duyurusunu gerçekleştirecek. Yeni nesil Apple Watch SE de yine etkinliğin tanıtımlarından biri olacak.

Apple Watch Pro Çok Pahalı Olacak

Apple Watch Pro’ya dair ortaya çıkan son gelişmeler çok konuşulacağa benziyor. Akıllı saatin düz bir ekrana sahip olacağı ve kasanın 47 mm’ye kadar büyüyeceği gelen bilgiler arasında. 1.9 inç büyüklüğünde 502 x 410 piksel çözünürlüğünde OLED ekrana sahip olacak akıllı saatte düz bir ekran ve kenarlar göreceğiz. Apple böylece yıllar sonra saat serisinde tasarım anlayışını değiştirebilir. Geçen yıl düz kenarlara sahip bir Apple Watch modeli uzun süre gündemde kaldı. Belki de geçen yıl tanıtıma yetişmeyen bu saati 7 Eylül’de göreceğiz.

Gelelim Apple Watch Pro’nun iddia edilen fiyatına. Titanyum kasa ve safir ekrana sahip olacak bu modelde fiyatın 800 doları bulacağı konuşuluyor. Bu durumda Apple Watch Pro ile iPhone 14 aynı fiyat etiketini taşıyacak.

Apple’ın etkinlikte iPhone 14, iPhone 14 Max, iPhone 14 Pro ve iPhone 14 Pro Max modellerini duyuracağını bir kez daha hatırlatalım.

iPhone Atık Malzemeden Üretilecek!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.