Akıllı Telefon Ağustos 28, 2022 8:48

Xiaomi 13 Ultra Cephesinden Sevindiren Açıklama Geldi

Xiaomi 13 Ultra Cephesinden Sevindiren Açıklama Geldi

Xiaomi’nin bir numarası olan Lei Jun, sosyal medya hesabından Xiaomi 13 Ultra modelinin küresel çapta satışa sunulacağının müjdesini verdi.

Xiaomi, temmuz ayı başında aylardır beklediğimiz Xiaomi 12s Ultra modelini resmi olarak duyurdu. 1 inçlik devasa kamera sistemi, mükemmel ekranı, güçlü işlemcisi ve daha birçok özelliğiyle Xiaomi 12S Ultra bu yıla damga vuran telefonların başında geldi. Amiral gemisi telefonun tek dezavantajının ise küresel çapta satılmayacak olması gösterilebilir. Bu gelişme Çin dışındaki kullanıcılarda hayal kırıklığına neden olmadı değil. Şu sıralar telefonun küresel çapta satışa sunulacağı yönünde bazı görüşmelerin başladığı haberleri yayılsa da, Xiaomi 13 serisinin yaklaştığı şu günlerde Xiaomi’nin buna ihtimal vereceğini düşünmüyoruz. Ayrıca şirketin bir numarası olan Lei Jun’ın son açıklaması bu ihtimali bir kez daha ortadan kaldırıyor. Kıdemli yönetici yeni umutlar için Xiaomi 13 Ultra modelini işaret ediyor.

Xiaomi 13 Ultra Dünya Çapında Satışa Sunulacak

Android Central sitesi Xiaomi 12S Ultra için kapsamlı bir inceleme gerçekleştirdi. Xiaomi CEO’su Lei Jun , makaleyi Twitter’da paylaşarak “Ultra’nın bir sonraki versiyonu küresel pazarlarda satışa sunulacak!” diye bir not ekledi. Bu açıklama elbette heyecana neden olacak, fakat merak edilen bir sonraki ultra serisi telefonun ne zaman tanıtılacağı. Xiaomi 13 serisinin kasım ayında tanıtılması bekleniyor. Seride yer alan Ultra modeli için kullanıcıların 2023’ün ikinci yarısını beklemesi gerekebilir.

Xiaomi’nin en üst segmette konumlandırdığı amiral gemisi telefonunu küresel çapta satışa sunmaması konusunda siz ne düşünüyorsunuz. Hatta gelen haberlere bakılırsa katlanabilir telefon Xiaomi Mix Fold 2 de sadece Çin’de satılan bir model olacak.

Xiaomi 210 Watt Hızlı Şarj Desteğini Onayladı

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.