Güncel Teknoloji Haberleri Ağustos 28, 2022 12:53

OnePlus Nord Wired Earphones Tanıtıldı, İşte Bütçe Dostu Fiyatı

OnePlus Nord Wired Earphones Tanıtıldı, İşte Bütçe Dostu Fiyatı

Mobil devinin yeni kablolu kulaklığı OnePlus Nord Wired Earphones tanıtıldı. İşte bütçe dostu kulaklığın fiyatı ve özellikleri.

Nord serisi altında ilk defa bir kablolu kulaklık tanıtan OnePlus, tekrardan gündeme çıktı. OnePlus Nord Wired Earphones isimli yeni kulaklığını resmi olarak tanıtan şirket, fiyat/performans kulaklık arayanların imdadına yetişti. Gelin kulaklığın tüm özelliklerine ve fiyatına göz atalım.

OnePlus Nord Wired Earphones Fiyatı ve Özellikleri

Nord serisi altındaki ilk kablolu kulaklık olan Nord Wired Earphones, Sennheiser, boAt, Noise, Sony ve JBL gibi markaların giriş seviyesi fiyat/performans kablolu kulaklıklarıyla yarışıyor.

Kablolu kulaklığın tasarımına baktığımızda kulakiçi bir tasarım görüyoruz. Oldukça kompakt ve minimal olan kulaklık, ses kısma, ses açma ve müzik durdurma tuşlarına da sahip. Kulaklık ayrıca baş kısmında bulundurduğu mıktanıslarla birbirine yapışıyor ve kablo dolanması gibi durumların önüne geçiyor. Ayrıca yapıştıkları anda dinlenilen veya oynatılan müzik/video otomatik olarak duruyor.

9.2mm dinamik sürücü ve 0.42cc ses kavitesi ile gelen kulaklık, 102dB’ye kadar ses basıncı sunuyor. Böylece kulaklık derin bass sunabiliyor. Vokal kısmında da oldukça etkileyici bir deneyim elde etmek mümkün.

Yalnızca siyah renk seçeneğiyle gelen kulaklık, taşıdığı bu özelliklere rağmen şaka gibi bir fiyattan geldi. Bu ürüne yalnızca 9.99$ fiyatla erişilebiliyor. Şu anda Asya bölgesinde raflarda olan kulaklığın ülkemize de gelmesini dört gözle bekliyoruz. Gelişmeler için takipte kalın.

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.