Akıllı Telefon Ağustos 28, 2022 20:47

OnePlus 11 Pro Kamerasıyla Xiaomi 12S Ultra’ya Rakip Olacak

OnePlus 11 Pro Kamerasıyla Xiaomi 12S Ultra’ya Rakip Olacak

OnePlus cephesinde beklenen kamera atılımı OnePlus 11 Pro ile gerçekleşebilir. iddiaya göre Xiaomi 12S Ultra’ya ciddi rakip geliyor.

Bu yılın ikinci yarısı ve 2023’te tanıtılacak amiral gemisi telefonların büyük bölümü kamera noktasında Xiaomi 12S Ultra ile kıyaslanacak. 6 Eylül’de Huawei Mate 50 serisi ve 7 Eylül’de iPhone 14 serisinin tanıtımıyla birlikte Xiaomi 12S Ultra’nın karşısında ciddi rakipler çıkacak. Galaxy S23 serisinin de yine kamera birimi noktasında iddialı olacağını söyleyebiliriz. OnePlus ve realme ise kamera rekabetine henüz premium bir telefonla dahil olabilmiş değil. Yeni bir rapora göre OnePlus için durum gelecek yıl değişebilir. OnePlus 11 Pro iddiaya göre Xiaomi 12S ultra’dan daha iyi bir kamera birimine sahip olacak.

OnePlus 11 Pro Kamerasıyla Çok Konuşulacak

Bilgiyi sızdıran kaynağa göre OnePlus11 Pro, OPPO Find X6 Pro modelinin aynısı olacak. OnePlus’ın amiral gemisi telefonların Find X serisini referans aldığını biliyoruz. Fakat iki seri arasında ciddi kamera farkları dikkat çekiyor. Bu defa ise durum değişecek.

İddiaya göre OnePlus 11 Pro’da 1 inç sensör büyüklüğüne sahip ana kamera, 50 megapiksel sony IMX766 sensörlü ultra geniş açılı kamera ve yüksek kalitede yakınlaştırma gerçekleştirecek bir periskop kamera yer alacak. Bu kamera özelliklerinin Find X6 Pro / X6 Pro+ modellerinde olması muhtemel görünürken, OPPO’nun artık bir yan kuruluşu olan OnePlus’ın da bu kamera özelliklerini tepe modeline taşımasının zamanı geldi de geçiyor.

OnePlus 11 Pro’nun ocak ayı içerisinde tanıtılması bekleniyor. Telefona Snapdragon 8 Gen 2 işlemcisi güç verecek.

OnePlus 10 Pro Android 13’e Kavuşacak!

Forumda Tartış
Daha iyi deneyim sunabilmek için yasalar çerçevesinde çerez kullanıyoruz. Çerez ve Gizlilik Politikası sayfamızdan ayrıntları görebilirsiniz.